09917183929

Samsung Bixby: توسعه دهندگان گزینه های بسیار بیشتری دریافت می کنند ارسال شده در 7 نوامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

Samsung Bixby: توسعه دهندگان گزینه های بسیار بیشتری دریافت می کنند ارسال شده در 7 نوامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در کنفرانس توسعه دهندگان امسال در سانفرانسیسکو، سامسونگ نه تنها به طور رسمی اعلام کرد که امسال پنج زبان جدید در بیکسبی ادغام خواهند شد، بلکه موارد زیادی را برای توسعه دهندگان ارائه کرد.

نه تنها استودیوی توسعه‌دهنده بیکسبی، بلکه کپسول‌های بیکسبی و بازار بیکسبی نیز جدید هستند. در واقع، بیشتر آن در استودیوی توسعه‌دهنده بیکسبی اتفاق می‌افتد.

در استودیوی توسعه‌دهنده Bixby، توسعه‌دهندگان می‌توانند به رگه‌های خلاقانه خود دسترسی آزاد داشته باشند و به سامسونگ کمک کنند تا در مورد Bixby دستیار زبان را بیشتر پیش ببرد. در پشت این مجموعه ابزاری وجود دارد که توسعه دهندگان و شرکا را قادر می سازد تا هوش مصنوعی را در خدمات و دستگاه ها ادغام کنند. سامسونگ این ویژگی ها و خدمات را Bixby Capsules می نامد که توسعه دهندگان می توانند در بازار Bixby به مصرف کنندگان ارائه دهند. به نوعی مانند یک فروشگاه Play اما برای Bixby.

با کمک کپسول‌های بیکسبی، توسعه‌دهندگان باید بتوانند عملکردها و خدمات خود را از تلفن‌های هوشمند و تلویزیون‌ها به لوازم خانگی و سایر محصولات اکوسیستم سامسونگ منتقل کنند. بنابراین می توانید از کپسول های مورد علاقه خود نه تنها در گوشی هوشمند خود، بلکه در یخچال نیز استفاده کنید.

به روز رسانی در برابر مشکلات اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک در 24 ساعت آینده ارسال شده در 24 اکتبر 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

در حال توسعه، مقاله احتمالاً در طول شب اضافه خواهد شد…

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب