09917183929

سامسونگ برنامه تلویزیونی جدیدی را برای کوررنگی ارائه می دهد. ارسال شده در 22 جولای 2019 توسط Max پاور بانک

سامسونگ برنامه تلویزیونی جدیدی را برای کوررنگی ارائه می دهد. ارسال شده در 22 جولای 2019 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.کوررنگی یا همان طور که در عامیانه به آن کوررنگی نیز می گویند، یک اختلال بینایی است که تقریباً 300 میلیون نفر در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می دهد. افراد مبتلا فقط می توانند رنگ های خاصی را تا حد محدودی درک کنند یا نمی توانند آنها را از یکدیگر متمایز کنند.

این اختلال بینایی قابل درمان نیست، به همین دلیل است که سامسونگ متعهد به بهبود تجربه تلویزیونی افراد مبتلا با کمک یک برنامه جدید است. این برنامه فقط روی تلویزیون QLED سامسونگ کار می کند.

از برنامه SeeColors می توان برای تعیین نوع و درجه نقص بینایی استفاده کرد و از این داده ها برای کالیبره کردن تلویزیون QLED استفاده کرد. می توان آن را با استفاده از تلویزیون یا تلفن هوشمند تنظیم کرد. در ابتدای آزمون حرف C ارائه می شود. رنگ نامه با پس زمینه متفاوت است.

وظیفه این است که هر بار باز شدن نامه را پیدا کنید. با هر زمان اضافی، حروف بیشتر و بیشتر رنگ پس زمینه را به خود می گیرد تا جایی که تقریباً کاملاً غیرقابل تشخیص است. پس از اتمام تست، یک نتیجه و دکمه «برای دیدن رنگ‌ها در تلویزیون هوشمند سامسونگ من ضربه بزنید» نمایش داده می‌شود که می‌توان از آن برای کالیبره کردن کامل تلویزیون استفاده کرد.

سامسونگ، نوآوری ها و "چیز بزرگ بعدی (انعطاف پذیر)" ارسال شده در 21 ژانویه 2019 توسط لارس پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق. سامسونگ آلمان

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب