09917183929

سامسونگ به تم های رایگان نامحدود در اندروید 9.0 پای پایان می دهد ارسال شده در 21 نوامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

سامسونگ به تم های رایگان نامحدود در اندروید 9.0 پای پایان می دهد ارسال شده در 21 نوامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.اکنون که برنامه تست بتای Android 9.0 Pie آغاز شده است، همیشه اطلاعات جدیدی در مورد همان سیستم عامل وجود دارد. در نهایت، حافظه قابل قبولی که سامسونگ می تواند دوباره معرفی کند.

با فروشگاه تم و تم های رایگان نیز می توان کاری انجام داد. ما قبلاً طراحی فروشگاه تم جدید را در مقاله Pie Apps تحت اندروید Oreo به شما نشان دادیم نشان داده شده. اکنون یک تغییر اساسی در خود مضامین وجود دارد که همه آن را دوست ندارند.

زیرا در اندروید پای ظاهرا دیگر امکان استفاده از تم های رایگان به طور نامحدود وجود نخواهد داشت. سامسونگ این تم ها را به 14 روز محدود می کند و به موقع به شما اطلاع می دهد. پس از گذشت 14 روز، تم پیش فرض دوباره فعال می شود و باید تم رایگان دیگری را انتخاب کنید. همه اینها در یادداشتی است که اخیراً در فروشگاه تم موجود است.

بر این اساس، یک روز قبل از پایان مهلت زمانی دو هفته ای، اطلاعیه ای دریافت خواهید کرد که در این مورد به شما اطلاع می دهد. سپس زمان دارید تا یک طرح جدید را انتخاب کنید. اگر این کار را نکنید، 10 دقیقه قبل از پایان دوره یک اعلان جدید با اطلاعات دریافت خواهید کرد. اگر آن را نیز نادیده بگیرید، تم استاندارد به طور خودکار فعال می شود. با آخرین اعلان، توصیه هایی برای طراحی جدید نیز دریافت خواهید کرد. مشخص نیست چرا سامسونگ این مسیر را طی می کند. با این حال، می توان تصور کرد که توسعه دهندگان همیشه تم های جدیدی ارائه دهند و همچنین آنها را با رابط کاربری One UI جدید تطبیق دهند.

Samsung Unpacked Part2: راه اندازی Galaxy Z Fold 2 را به صورت زنده تماشا کنید ارسال شده در 1 سپتامبر 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: sammobile.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب