09917183929

S-Translator از اول دسامبر با قابلیت ترجمه بیکسبی جایگزین می شود ارسال شده در 8 نوامبر 2020 توسط کریس پاور بانک

Samsung Bixby


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.چندین سال است که سامسونگ از اپلیکیشنی به نام S-Translator برای عملکرد ترجمه استفاده می کند که با توجه به سنش دیگر به روز به نظر نمی رسد، اما کار خود را انجام می دهد.

طبق یادداشت اخیر در برنامه اعضای سامسونگ، S-Translator اکنون با Bixby جایگزین می شود. این باید در اول دسامبر سال جاری آماده شود.

به نظر من، این اعلامیه کمی غافلگیرکننده است، زیرا اخیراً احساس می شود که سامسونگ از بیکسبی چشم پوشی کرده و گوگل نیز درگیر آن شده است. اما به نظر می رسد که سامسونگ کمی سرسختانه روی ایجاد Bixby با پیشبرد عملکرد ترجمه بیشتر کار می کند.

با توجه به اطلاعیه موجود در برنامه اعضای سامسونگ، استفاده از برنامه S-Translator از اول دسامبر دیگر ممکن نیست. در عوض، یک اخطار از لحظه ای ظاهر می شود که پایان برنامه را اعلام می کند و همان بسته خواهد شد. تمامی گوشی های هوشمند و تبلت های قدیمی تحت تاثیر این تغییر قرار گرفته اند.

  • سری Galaxy S3 تا Galaxy S10
  • گلکسی نوت 3 تا گلکسی نوت 9
  • گلکسی فولد 5G
  • سری گلکسی A 2015
  • سری گلکسی سی
  • سری تبلت گلکسی نوت
  • گلکسی تب اس 8.4 و 10.5
  • و سایر گوشی های هوشمند و تبلت ها
Samsung Free قابل نصب بر روی گوشی های هوشمند و تبلت های مختلف ارسال شده در 31 ژانویه 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: Samsung Members App

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب