09917183929

Rize10، 20 و 30: سامسونگ احتمالاً از نام های جدید گوشی های هوشمند محافظت می کند ارسال شده در 13 دسامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

Rize10، 20 و 30: سامسونگ احتمالاً از نام های جدید گوشی های هوشمند محافظت می کند ارسال شده در 13 دسامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.بعد از اینکه سامسونگ امسال با سری جدید گوشی های هوشمند تا حدودی عقب نشینی کرد، ممکن است سال آینده همه چیز دوباره شروع شود. همانطور که قبلاً شناخته شده بود، سامسونگ در حال حاضر روی سری جدید گلکسی A به نام های A30، A50 و A70 و سری جدید M (M10 و M20) کار می کند.

سری جدید گلکسی A و گلکسی M به زودی با سری جدیدی به نام Rize ملحق خواهند شد. این سری پس از آن احتمالا به مدل های Rize10، 20 و 30 تقسیم می شود.

سامسونگ این سری از گوشی های هوشمند را در چندین کشور ارائه کرده است. متأسفانه جزئیاتی در مورد دستگاه ها وجود ندارد و مطمئن نیست که دستگاه های Rize گوشی های هوشمند هستند. از یک طرف، نامگذاری با اعداد 10، 20 و 30 نشان دهنده گوشی های هوشمند است، زیرا مسیر مشابهی با سری گلکسی A نیز طی خواهد شد، اما گلکسی اضافی در نام دستگاه های Rize وجود ندارد.

بر این اساس، این امکان نیز وجود دارد که اینها لوازم جانبی سامسونگ باشند. به طور دقیق، در واقع می تواند هر چیزی باشد. زیرا سامسونگ در زمینه های بسیار بیشتری از گوشی های هوشمند، تبلت ها، ساعت های هوشمند و تلویزیون های هوشمند در خانه است.

Galaxy S10: مدل Lite با باتری کوچک عرضه می‌شود. ارسال شده در 8 ژانویه 2019 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق: sammobile.com
منبع: Rize10 (PDF) / Rize20 (PDF) / Rize 30 (PDF)

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب