09917183929

کوالکام اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک جدید و بزرگ‌تری را معرفی می‌کند – در گلکسی اس 11 استفاده می‌شود؟ ارسال شده در 5 دسامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

کوالکام اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک جدید و بزرگ‌تری را معرفی می‌کند - در گلکسی اس 11 استفاده می‌شود؟  ارسال شده در 5 دسامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در اوایل سال جاری، سامسونگ با سری گلکسی اس 10 یا گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس راه جدیدی را آغاز کرد. این فقط در مورد طراحی در مقایسه با گلکسی S9 و S9+ نبود، بلکه در مورد فناوری نیز بود.

از آنجا که در حالی که سایر سازندگان برای اسکنر اثر انگشت به یک حسگر نوری متکی هستند، سامسونگ راه دیگری را پیش می‌گیرد و اولین سازنده (بزرگ) است که از فناوری اولتراسونیک استفاده می‌کند.

از فناوری کوالکام استفاده می کند. زیرا در حالی که حسگرهای نوری فقط از انگشت شست عکس می گیرند، فناوری اولتراسوند ساختار سه بعدی انگشت شست و برجستگی های پاپیلاری را اسکن می کند و برداشت را یادداشت می کند. سامسونگ و کوالکام در ابتدا انتقادات زیادی را دریافت کردند زیرا اسکنر بسیار کوچک و بسیار کند است. اما اکنون این به کوالکام بستگی دارد.

زیرا دیروز “3D Sonic Max” معرفی شد که اکنون 30.6 در 19.2 میلی متر مساحت دارد و گفته می شود 17 برابر بزرگتر از نسل قبلی خود است. این باید منجر به خطاهای کمتر در تشخیص اثر انگشت و به طور کلی پوشش بیشتر صفحه نمایش شود. اگرچه نمی توانم از گلکسی اس 10 پلاس و نوت 10 شکایت کنم. من حتی یک شیشه ضد گلوله در +S10 خود دارم و اثر انگشت 9 بار از 10 به درستی تشخیص داده می شود.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G vs Galaxy Z Flip ارسال شده در 11 آگوست 2021 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

اسکنر جدید کوالکام باید سریعتر و قابل اعتمادتر کار کند. با این حال، زمان نمایش اسکنر جدید در اولین گوشی‌های هوشمند مشخص نیست. با این حال، با توجه به قرارداد با سامسونگ برای گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس، ممکن است در حال حاضر برای گلکسی اس 11 نیز چنین باشد. زیرا سال گذشته، سامسونگ تنها سازنده شناخته شده ای بود که بر فناوری کوالکام تکیه کرد.

از طریق: android-police.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب