09917183929

سه ماهه دوم 2019: سود سامسونگ نیز در سه ماهه دوم سقوط کرد ارسال شده در 8 جولای 2019 توسط لارس پاور بانک

پارلمان اتحادیه اروپا به زودی باتری های چسب دار را در اروپا ممنوع می کند ارسال شده در 13 مارس 2022 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ کاهش شدید درآمد را برای سه ماهه اول سال 2019 گزارش کرد. در حالی که فروش 14 درصد کاهش یافت، سود از 15.6 به 6.2 تریلیون وون کاهش یافت. این توسعه اکنون در سه ماهه دوم نیز ادامه خواهد داشت.

سامسونگ همیشه پیش‌بینی‌هایی را چند هفته قبل از ارقام سه ماهه واقعی منتشر می‌کند که بر اساس آن فروش از 58.48 تریلیون وون در سه ماهه دوم نسبت به سال قبل به 56 تریلیون وون کاهش می‌یابد، اما توسعه سود همچنان مانند سال قبل است. سه ماهه اول واضح تر: از 14.87 تریلیون وون به 6.5 تریلیون وون کاهش می یابد.

ارقام سه ماهه اول سال 2019 نسبت به سه ماهه قبل

همانطور که در سه ماهه اول 2019، دلیل اینجا احتمالاً سقوط جهانی در تجارت حافظه NAND است. عرضه بیش از حد در بازار باعث افت قیمت نفس گیر به خصوص برای SSD ها شده است و وضعیت برای سایر تراشه های حافظه نیز فرقی نمی کند.

منبع: سامسونگGalaxy S22: سرعت شارژ حداقل 25 وات تایید شده ارسال شده در 12 اکتبر 2021 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلبمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب