09917183929

سه ماهه اول 2019: کاهش فروش، سقوط سود ارسال شده در 1 می 2019 توسط لارس پاور بانک

سامسونگ نتایج سه ماهه چهارم و سال مالی 2020 را منتشر کرد. ارسال شده در 31 ژانویه 2021 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

سال‌هاست که تحلیلگران هشدار می‌دهند که رونق سامسونگ، به‌ویژه در دو سال گذشته، به زودی به پایان خواهد رسید و سامسونگ مدت‌هاست که نشان می‌دهد سود کمتری نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته خواهد داشت.

علت به سرعت مشخص می‌شود: بخش تراشه‌های سامسونگ به شدت در حال ضعیف شدن است – و همراه با آن گاو نقدی سال‌های اخیر. در حالی که سامسونگ در سال‌های اخیر بر بازار جهانی SSD و RAM تسلط داشته است، تقاضا در اینجا به دلیل عرضه بیش از حد و کاهش تقاضا به سرعت کاهش یافته است.

در حالی که Locus Online از clickbait dab Burda (یکی از اعضای “مطبوعات حقیقت“) به طور جدی عنوان “بعد از فاجعه گلکسی فولد – سامسونگ نیز کاهش سود را ثبت می کند” (من لینک را در این مرحله ذخیره می کنم، اسهال روحانی نباید با کلیک پاداش داده شود)، مشکل بیشتر در تراشه است. بخش و در بخش کوچکی بخش موبایل، دقیقا با 0 درصد برای سه ماهه اول 2019 برای گلکسی فولد، که در واقع برای سه ماهه دوم 2019 برنامه ریزی شده بود و به تعویق افتاد.

اگر سه ماهه اول سال 2018 را با سه ماهه اول 2019 مقایسه کنید، در نهایت با کاهش فروش حدود 8 تریلیون وون به 52.39 تریلیون وون (حدود 40.1 میلیارد یورو) مواجه خواهید شد – کاهش شدیدی که به ویژه به دلیل نیمه هادی ها است. بخش موبایل نیز اندکی در حال کاهش است، اما نه به اندازه 28.45 تریلیون وون 27.20 تریلیون. در حالی که فروش “فقط” به شدت کاهش می یابد، سود به معنای واقعی کلمه سقوط می کند. سود عملیاتی یک سال پیش 15.64 تریلیون وون بود، اکنون به 6.23 تریلیون رسیده است. اگر به کاهش شدید قیمت ها برای SSD نگاه کنید، این پیشرفت نمادی از مشکل سامسونگ در این بخش است. باید گفت که سامسونگ انتظار این پیشرفت را داشت. برای بخش موبایل، سود نیز در حال کاهش است، اما سامسونگ در مورد ارقام فروش خوب گلکسی اس 10 صحبت می کند.

در نیمه دوم، علیرغم تشدید رقابت در بازار، سامسونگ انتظار دارد که فروش گوشی های هوشمند به واسطه مدل های جدید در تمام بخش ها از سری گلکسی A تا گلکسی نوت در میان فصلی بودن افزایش یابد. در بخش پریمیوم، این شرکت رهبری خود را از طریق گلکسی نوت جدید و همچنین محصولات نوآورانه خود مانند 5G و گوشی های هوشمند تاشو تقویت خواهد کرد. سامسونگ همچنین قصد دارد با بهبود کارایی هزینه، سودآوری را تضمین کند.

گاو نقدی مرده است، هیچ نشانه ای از بازگشت به قدرت قدیمی بخش تراشه در آینده نزدیک وجود ندارد، اما سامسونگ همچنان سود قابل قبولی دارد. علامت سوال بزرگ احتمالا موفقیت بخش موبایل است: هواوی و شرکت فشار می آورند، سامسونگ می خواهد با 5G و گوشی های تاشو و همچنین سری A مقابله کند.

Samsung Galaxy S20 FE 5G ویژگی های دوربین Galaxy S21 را دریافت می کند ارسال شده در 25 مارس 2021 توسط Joshua پاور بانک
ادامه مطلب

منبع: سامسونگمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب