09917183929

OneUI 3: مرحله پیش از بتا به زودی در ایالات متحده و کره ارسال شده در 12 آگوست 2020 توسط Max پاور بانک

سامسونگ ممکن است برنامه OneUI 3 بتا را راه اندازی کند. ارسال شده در 1 اکتبر 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.مانند هر نسخه جدید اندروید، سامسونگ قبل از هر نسخه رسمی این نسخه، یک نسخه بتا را برای کاربران منتخب منتشر می کند. اندروید 11 و OneUI 3 نزدیک به گوشه هستند، بنابراین مرحله بتا به آرامی شروع می شود. البته در حال حاضر فقط به میزان محدود.

همانطور که سامسونگ اعلام کرده است، یک مرحله پیش از بتا برای توسعه دهندگان قبل از بتا رسمی وجود خواهد داشت. نکته مهم: فقط توسعه دهندگان از ایالات متحده آمریکا و کره می توانند در اینجا شرکت کنند.

پیش بتا باید به زودی شروع شود و سپس چند هفته طول بکشد. نسخه بتای نهایی احتمالا در اوایل اکتبر منتشر خواهد شد. این برنامه بتا برای افرادی که در چین، آلمان، لهستان، هند، کره، بریتانیا یا ایالات متحده زندگی می کنند و دارای Galaxy S20، Galaxy S20+ یا Galaxy S20 Ultra هستند، در دسترس است. هر دو مدل 4G و 5G گوشی های هوشمند ذکر شده با آپدیت سازگار هستند.

با این حال، در اینجا در آلمان، تنها افرادی که دستگاه رایگانی دارند که دارای برند ارائه‌دهنده تلفن همراه مانند Vodafone، Telekom یا 1&1 نباشد احتمالاً می‌توانند در این برنامه شرکت کنند.

Vodafone GigaTV Entertainment Max: مشتریان جدید تلویزیون QLED سامسونگ رایگان دریافت می‌کنند ارسال شده در 3 نوامبر 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق. سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب