09917183929

نتفلیکس بهترین تلویزیون های سال 2019 را برای استریم معرفی کرد ارسال شده در 19 ژوئن 2019 توسط کریس پاور بانک

نتفلیکس بهترین تلویزیون های سال 2019 را برای استریم معرفی کرد ارسال شده در 19 ژوئن 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.بزرگ‌تر، واضح‌تر و بهتر احتمالاً کلیدواژه‌های تولیدکنندگان تلویزیون است. البته برای سامسونگ.

آزمایش‌های مختلف بارها تأیید کرده‌اند که تلویزیون‌های سامسونگ از بهترین‌ها (احتمالاً بعد از OLED ال‌جی) در بازار هستند.

حالا مثل هر سال، نتفلیکس دلش را گرفته و بهترین تلویزیون هایی را که گفته می شود بهترین ها برای لذت بردن از نتفلیکس هستند، ارائه کرده است. البته تلویزیون بر اساس یکسری معیارها تعیین می شود. از یک طرف، برنامه نتفلیکس باید پس از راه اندازی به سرعت فراخوانی شود و از طرف دیگر، برنامه باید به راحتی پیدا شود. صرف نظر از اینکه برنامه در صفحه شروع است یا به عنوان یک دکمه اضافی روی کنترل از راه دور. البته تلویزیون باید وضوح 4K و HDR را نیز ارائه دهد. ظاهراً برای تبلیغات اجباری سامسونگ کسر نشده است.

اگر به معیارهای نتفلیکس نگاه کنید، به این نتیجه می رسید که چندین تلویزیون سامسونگ در لیست قرار گرفته اند:

  • Q950R
  • Q90R
  • Q80R/Q85R
  • Q70R | Q60R
  • قاب (2019)
  • سریف (2019)
  • RU8000

اما سه تلویزیون هر کدام از پاناسونیک و سونی نیز به این لیست راه یافتند. با این حال، برخلاف سال گذشته، حتی یک تلویزیون ال جی در این لیست وجود ندارد. مسلماً تعجب آور است، زیرا WebOS در واقع یک سیستم عامل قدرتمند است و OLED، مانند QLED سامسونگ، بارها در گزارش های آزمایشی برنده می شود.

مشکلات آشکار و پیچیده تجاری را با هوش مصنوعی حل کنید پاوبانک
ادامه مطلب

از طریق: mobiflip.de
منبع: نتفلیکس

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب