09917183929

پس از توقف نسبی Samsung Cloud: نحوه انتقال تصاویر خود به OneDrive ارسال شده در 2 سپتامبر 2020 توسط کریس پاور بانک

پس از توقف نسبی Samsung Cloud: نحوه انتقال تصاویر خود به OneDrive ارسال شده در 2 سپتامبر 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.چند روز پیش، این پیام ظاهر شد که سامسونگ در سال آینده بخش‌هایی از Samsung Cloud را متوقف می‌کند و اشتراک‌های پریمیوم را لغو می‌کند. خبر بد برای من و برخی کاربران دیگر.

با این حال، هنگامی که این سرویس متوقف می شود، در مورد کلاد سامسونگ نیست، بلکه فقط مربوط به تصاویر آپلود شده یا همگام شده و حافظه Drive است.

وقت آن است که به آرامی اما مطمئناً به دنبال یک سرویس ابری جدید باشید که بتوانید تصاویر خود را ذخیره کنید. پس از مدتی مشورت بین Google Photos و OneDrive، من در مورد جایگزین مایکروسافت تصمیم گرفتم و نگاه دقیق تری به آن انداختم. آخرین اما نه کم اهمیت، به لطف صادرات راحت تصاویر از Samsung Cloud به OneDrive.

سادگی انتقال تصاویر به وضوح به دلیل مشارکت سامسونگ و مایکروسافت است. در مقایسه با انتقال Google Photos، انتقال OneDrive نسبتاً سریع انجام می شود. فقط چند کلیک طول می کشد و همه چیز منتقل می شود و اشتراک Samsung Cloud به طور خودکار لغو می شود.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که Samsung Cloud خود را روی گوشی هوشمند خود باز کنید و نمای کلی را باز کنید. سه نقطه در گوشه بالا سمت راست وجود دارد. اگر در آنجا روی آن کلیک کنید، پنجره ای باز می شود و “پیوند به OneDrive” را مشاهده می کنید. سپس به برنامه OneDrive هدایت می شوید و باید وارد شوید. سپس همه تصاویر به OneDrive منتقل می شوند و از وضعیت انتقال مطلع خواهید شد.

Galaxy S10E: بسیاری از تصاویر ارزان‌ترین S10 را نشان می‌دهند – پاسخ به iPhone Xr؟ ارسال شده در 1 فوریه 2019 توسط لارس پاور بانک
ادامه مطلب

با این حال، OneDrive یک گیرایی دارد، زیرا تقریباً مانند همه سرویس‌های ابری، اگر فضای ذخیره‌سازی بیشتری می‌خواهید باید چیزی بپردازید. 5 گیگابایت به صورت رایگان در دسترس است. با این حال، شما برای یک سال 200 گیگابایت از سامسونگ دریافت می کنید، بنابراین در نهایت 205 گیگابایت در اختیار دارید.

با این حال، هنوز مطمئن نیستم که آیا به OneDrive پایبند می‌مانم یا نگاهی دقیق‌تر به Google Photos خواهم داشت. از این گذشته، من تقریباً 32 گیگابایت عکس برای پشتیبان گیری دارم. از کدام ابر برای تصاویر خود استفاده می کنید؟

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب