09917183929

به اختصار اشاره شد: dbrand Teardown skin on Galaxy S20 Ultra ارسال شده در 3 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک

به اختصار اشاره شد: dbrand Teardown skin on Galaxy S20 Ultra ارسال شده در 3 آوریل 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.راه های زیادی برای محافظت از گوشی هوشمند شما وجود دارد. از جمله یک مورد TPU لرزان، یک قاب پلاستیکی سخت، فویل‌ها و موارد دیگر.

در میان فویل ها، فویل های طرحی نیز پیدا خواهید کرد که قرار است گوشی هوشمند را زیبا کنند. یکی از تامین کنندگان چنین فیلم هایی dbrand از کانادا است.

dbrand اخیراً با همکاری Zack از JerryRigEverything، شروع به ارائه پوسته‌هایی در یک طرح پارگی کرده است. زک احتمالاً معروف‌ترین یوتیوب‌بر است که پیچ‌های گوشی‌های هوشمند را باز می‌کند تا نگاه دقیق‌تری به داخل آن بیندازد. هنگام مونتاژ، زک گهگاه فویل پشتی که مسئول رنگ است را برمی دارد و یک یا دو جزء را بیرون می گذارد. برای دریافت یک گوشی هوشمند Clear. بنابراین امکان دیدن داخل هنگام مونتاژ وجود دارد.

منبع

امتیاز دهید!
به دلیل مشکلات باتری: سامسونگ تولید گلکسی اس 21 FE را متوقف کرد ارسال شده در 13 ژوئن 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب