09917183929

گلکسی واچ آینده احتمالاً دوباره دارای حاشیه فیزیکی خواهد بود در 31 مه 2020 توسط Max ارسال شده است پاور بانک

گلکسی واچ آینده احتمالاً دوباره دارای حاشیه فیزیکی خواهد بود در 31 مه 2020 توسط Max ارسال شده است


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از اینکه سامسونگ برای اولین بار با Gear S2 از یک قاب چرخان بر روی ساعت هوشمند استفاده کرد، این طراحی تا گلکسی واچ ادامه یافت.

گلکسی واچ اکتیو پس از آن به طور کامل از قاب خارج شد و گلکسی واچ اکتیو 2 نیز فاقد حاشیه به معنای معمولی بود. در عوض، Watch Active 2 دارای یک قاب حساس به لمس در اطراف نمایشگر است که می توان از آن برای کنترل ساعت استفاده کرد.

با این حال، طبق گفته همکاران در Sammobile، ساعت آینده سامسونگ دوباره با یک قاب فیزیکی عرضه خواهد شد که نشان می دهد جانشین مستقیم Galaxy Watch خواهد بود.

این ساعت هوشمند جدید اکنون در کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) نیز ثبت شده است، که به این معنی است که زمان زیادی برای عرضه آن وجود ندارد. ورود FCC چیز کوچک دیگری را نشان می دهد: اندازه ساعت هوشمند جدید. در جایی که گلکسی واچ اندازه 46 میلی متری داشت، قطر جانشین آن 45 میلی متر است و بنابراین دقیقاً بین ساعت اکتیو 2 (44 میلی متر) و گلکسی واچ (46 میلی متر) قرار دارد.

بر اساس شایعاتی که در حال حاضر منتشر شده است، این احتمال وجود دارد که ساعت جدید در ماه آگوست در کنار گلکسی نوت 20 و سری جدید تاشو سامسونگ عرضه شود.

اولین سازنده تلویزیون: سامسونگ برنامه Apple TV و AirPlay 2 را ادغام می کند ارسال شده در 17 مه 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق. ساموبیل

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب