09917183929

JBL رسما بلندگوهای جدید Xtreme 3، Go 3 و Clip 4 را معرفی کرد که در 7 سپتامبر 2020 توسط کریس ارسال شده است. پاور بانک

JBL رسما بلندگوهای جدید Xtreme 3، Go 3 و Clip 4 را معرفی کرد که در 7 سپتامبر 2020 توسط کریس ارسال شده است.


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در این زمان از سال، نه تنها سامسونگ دستگاه‌های میان‌رده یا پوشیدنی‌های جدید را معرفی می‌کند، بلکه سایر تولیدکنندگان نیز مشغول ارائه یا معرفی دستگاه‌های جدید هستند.

JBL همچنین سخنرانان جدیدی را در یک استریم زنده ارائه کرد که قرار است امسال راه اندازی شوند. علاوه بر Xtreme 3، اینها همچنین شامل Go 3 و Clip 4 هستند.

همانطور که بارها توضیح داده ایم، JBL متعلق به سامسونگ و هارمن کاردون است، اگرچه هارمن توسط سامسونگ خریداری شده است و بنابراین ما در مورد بلندگوهای جدید JBL می نویسیم. در آینده ای نزدیک انواع بلندگوهای جدیدی وجود خواهند داشت که می توانند در طیف گسترده ای از قیمت ها پیدا شوند. هر سه بلندگو اکنون به USB Type-C و همچنین گواهی IP67 مجهز شده اند و با بلوتوث نسخه 5.1 انتقال می یابند.

منبع

امتیاز دهید!
Samsung Galaxy Fold: اولین ویدیوها از ایالات متحده - و یک استراتژی رسانه ای قابل توجه ارسال شده در 16 آوریل 2019 توسط لارس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب