09917183929

JBL Boombox 2: گتو بلاستر دهه 2000؟ [Review] ارسال شده در 25 ژوئن 2020 توسط کریس پاور بانک

JBL Boombox 2 اولین به روز رسانی سیستم عامل به نسخه 0.4.4.0 را دریافت کرد. ارسال شده در 4 آوریل 2021 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

در اواخر اکتبر 2018، اولین نسل Boombox را در ابتدا داشتیم و توانستیم آن را به طور گسترده آزمایش کنیم. البته ما آن را در یک ویدیو و متن ضبط کردیم. در ابتدای سال 2020، JBL Boombox 2 را معرفی کرد.

Boombox 2 بالاخره چند هفته ای است که در دسترس است. بنابراین زمان، نسل دوم از بلندگوهای بزرگ با این سوال: “Ghetootblaster of the 2000s”؟ برای آزمایش گسترده

حتی از نسل اول خیلی تعجب کردم و عاشقش شدم. اگرچه این کار سختی نبود، زیرا من با JBL Xtreme 2 به موسیقی خود گوش می‌دادم و هنوز هم گوش می‌دهم. حتی اگر لذت کمتری نسبت به بوم باکس داشته باشد. خود بیس و صدا قبلاً با نسل اول عالی بود، اما جایی برای بهبود اینجا و آنجا داشت. داستان کوتاه: در اینجا آزمایش ما از گتو بلاستر دهه 2000 است.

اپتیک و پردازش

نسل اول بوم باکس قبلاً به خوبی پردازش شده بود، اما غیرقابل تخریب نبود. بوم باکس من خیلی جدید به نظر نمی رسد، اما نشانه های واضحی از استفاده دارد. با این حال، هنگامی که در یک انبار استفاده می شود، تعجب آور نیست. با این حال، مواد بسیار خوب انتخاب شده بودند. و این در مورد Boombox 2 نیز صدق می کند. بدون نقص بصری، بدون نویز، بدون قطعات شل. همه چیز کاملاً تمام شده است. JBL همچنین از مواد ضد لغزش در دسته استفاده می کند که چسبندگی خوبی را فراهم می کند.

Samsung Galaxy S10+: ناگهان در همه رنگ ها، با 128 گیگابایت و به قیمت 999 یورو در آلمان ارسال شده در 4 آوریل 2019 توسط لارس پاور بانک
ادامه مطلبمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب