09917183929

از طرف خودمان: از شما متشکرم بارب! ارسال شده در 31 ژانویه 2020 توسط لارس پاور بانک

از طرف خودمان: از شما متشکرم بارب!  ارسال شده در 31 ژانویه 2020 توسط لارس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

AllAboutSamsung تقریباً ده سال است که وجود دارد، در این مدت شما چیزهای زیادی می بینید، کیلومترهای زیادی پرواز می کنید و کارهای احمقانه انجام می دهید. وقتی فرصت پیش آمد در مقاله دیگری در مورد آن بیشتر توضیح دهید. اما نکته برجسته چیز دیگری است: مردم. اشتباه نکنید، یک وبلاگ فناوری بدون فناوری وجود نخواهد داشت، اما بدون افراد مناسب برای من به همان اندازه کم است.

چند روز پیش کمی شوکه شدم: چند خطی به باربارا گهل، سخنگوی Mobile-Gedöns سامسونگ آلمان نوشتم. یک هشدار کوچک مبنی بر اینکه من به زودی یک وکیل کاملاً واجد شرایط خواهم بود و شاید به سادگی همه چیزهایی را که سامسونگ در مورد دستگاه های جدید معرفی می کند رد نکنم. از پاسخ شوکه شدم.

«من دیگر برای سامسونگ کار نمی‌کنم» – پس از هفت سال که اجازه داشتم باربارا را مسخره کنم و با تمام درخواست‌های ویژه‌ام او را اذیت کنم، مات و مبهوت شدم. فکر می کنم این وب سایت بیش از هر کس دیگری مدیون این زن است. پیتر و تیمو در روزهای اولیه از وب‌سایت پشتیبانی می‌کردند، استفان راگ بزرگی است و باربارا – البته سزاوار چند خط از خودش است:

سامسونگ نمایشگرهایی را برای سری هواوی P40 عرضه می کند. ارسال شده در 2 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

درباره باربارا باید بدانید که دختر خوب قبل از سامسونگ در یک آژانس کار می کرد و بعد از سال ها که همه چیز همیشه در حال بالا رفتن بود به سامسونگ آمد. ناگهان، یک شخص روابط عمومی – نسبتاً – بی تجربه به سامسونگ می آید. چند صدا بودند که فکر نمی کردند این کار درست شود.

معلوم شد: تفکر اشتباه. بارب به طرز باورنکردنی موفق شده تیمی را تشکیل دهد که کاملاً کار می کند و عمدتاً هنوز بین ایده های عجیب کره و رسانه های آلمانی واسطه می شود. رفتار او را به آن اضافه کنید: راحت، گاهی یک شوخی احمقانه، مانند لباسی که بین جمع کردن لباس‌های کهنه و پوست اسمورف در نوسان است (می‌دانید منظورم چه شلوار آبی زشتی است!)، همیشه برای یک شوخی احمقانه یا برای تفریح ​​آماده است، اما همیشه زمانی که باید حرفه ای می شد و در عین حال به صورت خصوصی ساده بود.

من می دانم که همیشه با یک وبلاگ نویس مزاحم که همیشه در مورد اینفلوئنسرهای مزاحم ناله می کرد، خواهان برخورد ویژه بود و سپس یک رویداد جالب را لغو کرد، به دلیل مطالعات یا کارآموزی قانونی، کار آسانی نبود. سامسونگ در سال گذشته تعدادی از افراد خوب را از دست داد – برای من قابل توجه است، من در حال حاضر به ندرت کسی را در فروشگاه آلمان می شناسم – اما باربارا شاید قابل توجه ترین شکاف را باقی بگذارد. در هفت سال گذشته او سامسونگ آلمان را برای من شکل داده است. من برای شما آرزو می کنم که با خراشیدن آلپاکاها لذت زیادی ببرید و من هیجان زده هستم که ببینم بعدی چه خواهد شد. ممنون بارب

Samsung Wireless Charger Trio رسما معرفی شد. ارسال شده در 2 سپتامبر 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب