09917183929

iFixit گلکسی فولد را از هم جدا کرد: قابلیت تاشو در مقابل دوام ارسال شده در 25 آوریل 2019 توسط لارس پاور بانک

iFixit گلکسی فولد را از هم جدا کرد: قابلیت تاشو در مقابل دوام ارسال شده در 25 آوریل 2019 توسط لارس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

تا به حال، به ندرت کسی اجازه لمس سامسونگ گلکسی فولد را داشته است: چند روزنامه نگار در ایالات متحده نمونه داشتند، همچنین در سوئیس، همکاران در هلند، فرانسه و شرکت نیز اجازه داشتند دستگاه را لمس کنند، آلمان به سه رسانه تبدیل شد. (شاید بیشتر؟ حداقل هیچ چیز دیگری در رادار من نیست) به لندن تا بتوانم دستگاه را برای چند ساعت نگاه کنم. رسانه ها و وبلاگ نویسان آلمانی (نقل قول کاشی) باید امروز بتواند دستگاه را تماشا کند، این رویداد اکنون پس از اعلام تعویق جهانی لغو شده است.

ناگفته نماند چند اینفلوئنسر که نظر آنها را سامسونگ خرید تا در این زمینه نیز رای مثبت خوبی کسب کند. مرسوم

می‌دانم که سامسونگ از اینکه، به‌طور عجیبی، چند رسانه از اینفلوئنسرهای خوشحال چندان خوشحال نیستند، خوشحال نیست، اما علی‌رغم تمام انتقادهایی که از بازاریابی وجود دارد، من دستگاه را تا به حال ارزیابی کرده‌ام: نکته اصلی این است که بسیاری از دستگاه‌ها نبودند. نشان دادن عیوب قبلی یکی از CNBC شاید. Verge با خاک رس مدل سازی روی دستگاه بازی کرد و در این فرآیند به آن آسیب رساند، دیگران فویل هایی را که در غیاب هشدار اجباری تلقی نمی شدند، جدا کردند. پس چه، این چیزی در مورد خود دستگاه نمی گوید. در حالی که می‌توانستم از همکاران Sammobile که نمونه‌ای را مستقیماً از کره دریافت کرده بودند بشنوم که من فقط از بازاریابی سامسونگ عصبانی هستم، فقط به دلیل عدم وجود نمونه، نکته منفی را در مورد Galaxy Fold فرض کردم. به سادگی هیچ دستگاه واقعا قوی وجود ندارد.

OneUI 4 Beta: اولین برداشت دقیق از رابط کاربری جدید سامسونگ ارسال شده در 16 سپتامبر 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

به این زودی هیچ نمونه ای وجود نخواهد داشت، سامسونگ احتمالاً دستگاه ها را از آزمایش کنندگان قبلی خارج کرده است. اما iFixit به یکی از دستگاه ها دست پیدا کرد. چطور نمیدونی اما iFixit قطعا آن را جدا کرد. در حالی که لولا قوی به نظر می رسد، در مورد بسیاری از اجزای دیگر تردید وجود دارد و به نظر می رسد که کل ساخت و ساز به نظر می رسد که سامسونگ تقریباً به طور غیرمسئولانه 2000 یورو حساس در بازار اینجا پرداخت کرده است.

گفته می شود که شکاف ها و شکاف های روی تاشو تا 7 میلی متر (!) بوده است که iFixit توانست از آن برای جداسازی دستگاه استفاده کند. واضح بود که هیچ رتبه IP وجود نخواهد داشت، اما تعجب آور بود که دستگاه “هلند باز” طراحی شده بود و خاک و ذرات به راحتی می توانستند به داخل حساس، به خصوص لولا و زیر نمایشگر نفوذ کنند. خود نمایشگر با فلز چسبانده شده است، که به نظر می رسد خوب است، لولا به وضوح برای دوام طولانی طراحی شده است، بسیار خوب است، اما طبق گفته iFixit مقدار کمی چسب در قاب نمایشگر وجود دارد و اگر فشار زیادی وارد شود. به نمایشگر از پایین، خراب کار می کند. هی، شما همیشه باید چند سازش با نسل اول داشته باشید، اما به نظر می رسد که iFixit اعلامیه در طول توسعه فقط “انعطاف پذیر، در اسرع وقت” بوده است. حتی ماتیاس که در لندن اجازه داشت دستگاه را لمس کند، صدا می کند در SPON با توجه به تجزیه و تحلیل iFixit شک و تردید.

Samsung Galaxy Watch Active 2: با ECG و تشخیص سقوط؟ ارسال شده در 5 جولای 2019 توسط لارس پاور بانک
ادامه مطلب

این به معنای بدخواهی نیست، برعکس. من واقعاً آرزو می‌کردم که سامسونگ بتواند یک بار دیگر علامت تعجب نوآوری را با تاشو بگذارد. اکنون باید بترسید که هوآوی انگشت وسط نوآوری را بیاورد و Mate X را عرضه کند. در حالی که من شک دارم که اکنون که سامسونگ از قبل هشدار داده است، با توجه به مشکلات اساسی طراحی Fold، خطر وجود دارد. در ابتدا، من امیدوار و مشکوک بودم که سامسونگ فقط شروع را به تعویق می‌اندازد تا چند اخطار را روی بسته‌بندی و دستگاه در مورد فیلم نشان دهد و احتمالاً چیزی در این راستا به نرم‌افزار اضافه کند. با توجه به گزارش iFixit، با این حال، بعید به نظر می رسد که این کافی باشد. امیدواریم باید توجه داشت که سامسونگ با استراتژی رسانه ای مشکوک، کاتالیزور خوبی برای گزارش مشکلات ایجاد کرده است.

منبع: iFixitمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب