09917183929

هوآوی برای اولین بار از سامسونگ پیشی گرفت و گوشی های هوشمند بیشتری به فروش رساند ارسال شده در 30 جولای 2020 توسط کریس پاور بانک

هوآوی برای اولین بار از سامسونگ پیشی گرفت و گوشی های هوشمند بیشتری به فروش رساند ارسال شده در 30 جولای 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در ماه‌ها و سال‌های گذشته، هواوی تصمیم‌های بلندپروازانه‌تری را برای موفقیت بزرگ شنیده است. در گذشته اقدامات زیادی برای این امر انجام شده است.

تا آن زمان ایالات متحده به هواوی آمد و رفت و آمدهای عظیمی انجام شد و خدمات گوگل کنار رفت. با وجود این بحران، هواوی موفق شد.

این سازنده چینی مایل بود خیلی زود در پرفروش ترین گوشی های هوشمند پیشرو باشد. از امروز، زمان آن فرا رسیده است. زیرا اگر اطلاعات شرکت تحقیقاتی Canalys را باور کنید، هواوی در بازه زمانی آوریل تا ژوئن، 55.8 میلیون دستگاه را فروخته است، در حالی که سامسونگ تنها 53.7 میلیون دستگاه را ارسال کرده است. تفاوت زیادی بین این دو شرکت وجود ندارد.

تقریباً دو سوم بازار چین اکنون متعلق به شرکت چینی هواوی است. با این حال، هوآوی نیز مانند سامسونگ شاهد کاهش فروش بوده است. در حالی که این رقم برای هواوی حدود 5 درصد بود، در حال حاضر برای سامسونگ 30 درصد است.

سامسونگ فوراً باید چیزی را در اینجا تغییر دهد تا بتواند دوباره در صدر قرار گیرد و هواوی را دوباره در مکان‌ها قرار دهد.

از طریق: رویترز.com

گلکسی اس 8، اس 8 پلاس و نوت 9 آپدیت آوریل دریافت کردند ارسال شده در 2 می 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب