09917183929

Home Up: سامسونگ ماژول Good Lock جدید منتشر می کند که در 24 آوریل 2020 توسط کریس ارسال شده است پاور بانک

Good Lock: Samsung پلاگین جدیدی به نام Wonderland منتشر می کند که در 9 سپتامبر 2020 توسط کریس ارسال شده است.


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.

سال ها پیش، سامسونگ شروع به انتشار ماژول های مختلفی کرد که می توانید از آنها برای شخصی سازی گوشی هوشمند خود استفاده کنید. این با نام Good Lock اجرا شد.

با این حال، Good Lock به طور رسمی در آلمان در دسترس نیست، به همین دلیل است که باید از یک برنامه شخص ثالث به نام Nice Lock استفاده کنید تا بتوانید از ماژول ها استفاده کنید.

هر از گاهی سامسونگ ماژول های جدیدی را منتشر می کند که با آن می توانید گوشی هوشمند خود را بیشتر سفارشی کنید. این بار در مورد ماژول Home Up نیز چنین است. همانطور که از نام تا حدی پیداست، این ماژول مخصوص صفحه شروع و کشوی برنامه است. به طور پیش فرض، شما فقط می توانید تعداد برنامه های موجود در یک صفحه را به 5 نماد افقی و 6 نماد عمودی تغییر دهید.

اگر می‌خواهید آیکون‌های برنامه حتی کوچک‌تر باشند، می‌توانید مانند من با dpi نمایشگر بازی کنید یا یک راه‌انداز دیگر نصب کنید. با این حال، راه اندازی متفاوت بهینه نبود، زیرا کنترل ژست دیگر در دسترس نیست.منبع

امتیاز دهید!
Google Duo به زودی در برنامه SMS سامسونگ ادغام می شود. ارسال شده در 24 ژانویه 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب