09917183929

ظاهر شدن برنامه‌های Google در فروشگاه گلکسی ارسال شده در ۱۱ مارس ۲۰۲۰ توسط کریس پاور بانک

ظاهر شدن برنامه‌های Google در فروشگاه گلکسی ارسال شده در ۱۱ مارس ۲۰۲۰ توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در حالی که فروشگاه Play گوگل احتمالاً پر استفاده ترین فروشگاه برنامه است، اما همیشه تنها فروشگاه برنامه برای اندروید نبوده است.

بسیاری از تولیدکنندگان، از جمله سامسونگ، هواوی و بسیاری دیگر، به فروشگاه اپلیکیشن خود متکی هستند که آن را نیز از قبل روی دستگاه های خود نصب می کنند. با این حال، اغلب هیچ برنامه شناخته شده ای وجود ندارد.

سامسونگ سال‌هاست که Google Apps را در فروشگاه گلکسی ندارد. اما الان تغییر کرد. زیرا به طور کاملاً غیرمنتظره دو برنامه از Google – مترجم Google و Wear OS – در فروشگاه گلکسی ظاهر شدند. برای اتصال و مدیریت ساعت‌های هوشمند Wear OS به برنامه دوم نیاز دارید.

اما به چه معنا است؟ برنامه Wear OS شما را وادار می کند بنشینید و متوجه شوید، زیرا سامسونگ از سیستم عامل تایزن برای ساعت های هوشمند خود استفاده می کند. سامسونگ ممکن است به فکر راه اندازی مجدد ساعت های هوشمند با سیستم عامل گوگل باشد.

از نو؟ دقیقاً در روزهای اولیه تولید ساعت‌های هوشمند سامسونگ، آنها از سیستم عامل گوگل (در آن زمان هنوز Android Wear) استفاده می‌کردند، اما سپس به تایزن به‌روزرسانی شدند. خوب است اگر سامسونگ به Wear OS بازگردد یا دو سیستم عامل برای ساعت های هوشمند ارائه دهد.

Samsung Superdeals: آیا سامسونگ با پاداش رایگان غیرقانونی عمل کرده است؟ ارسال شده در 6 ژانویه 2022 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

Wear OS حداقل یک مزیت بزرگ دارد. زیرا در این صورت در نهایت می‌توانید با ساعت هوشمند در ارتباط با Google Pay، بدون تماس پرداخت کنید. برای کسی مثل من که تقریباً برای همه چیزهای بدون تماس با تلفن هوشمند خود هزینه می کند، این پیشرفت واقعی است.

با این حال، در حال حاضر هیچ نشانه مشخصی از ساعت هوشمند سامسونگ با Wear OS از گوگل وجود ندارد.

منبع: وبلاگ Caschy

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب