09917183929

Good Lock: Samsung پلاگین جدیدی به نام Wonderland منتشر می کند که در 9 سپتامبر 2020 توسط کریس ارسال شده است. پاور بانک

Good Lock: Samsung پلاگین جدیدی به نام Wonderland منتشر می کند که در 9 سپتامبر 2020 توسط کریس ارسال شده است.


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.چند سال پیش، سامسونگ Good Lock را منتشر کرد، سیستمی برای شخصی سازی رابط کاربری و افزودن عملکردهای دیگر. سامسونگ چندین پلاگین برای این منظور ارائه می کند.

بارها و بارها پلاگین های جدیدی منتشر می شوند که عملکردهای دیگر را ارتقا یا تغییر می دهند. همینطور با افزونه Pentastic و اکنون سرزمین عجایب.

Good Lock در نسخه اصلی سامسونگ در این کشور موجود نیست و فقط از طریق اتصال VPN قابل استفاده است. به عنوان جایگزین دیگر، می توانید روی a کلیک کنید برنامه شخص ثالث به نام NiceLock دسترسی داشته باشد و در نتیجه تمامی افزونه ها را دریافت کرده و از به روز رسانی ها مطلع می شود. این موضوع در مورد پلاگین های جدید مانند سرزمین عجایب نیز صدق می کند. ماژول جدید برنامه ای است که می توانید از آن برای ایجاد و استفاده از تصاویر پس زمینه متحرک خود با انواع افکت ها استفاده کنید.

منبع

امتیاز دهید!
Galaxy F: اسم رمز "برنده" و باتری کوچکتر از حد انتظار ارسال شده در 13 ژانویه 2019 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب