09917183929

Gear S3 Classic و Gear S3 Frontier به‌روزرسانی نرم‌افزاری بزرگ از جمله ویژگی‌های Active2 دریافت می‌کنند. ارسال شده در 15 مه 2020 توسط کریس پاور بانک

Gear S3 Classic و Gear S3 Frontier به‌روزرسانی نرم‌افزاری بزرگ از جمله ویژگی‌های Active2 دریافت می‌کنند. ارسال شده در 15 مه 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.مدتی از آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری Gear S3 Classic و Gear S3 Frontier می‌گذرد و اکنون با یک به‌روزرسانی بزرگ‌تر و جامع‌تر بازگشته‌ایم.

نه تنها بهبود یافته، بلکه توابع جدید نیز وجود دارد. در میان سایر موارد، ویژگی های Galaxy Watch Active 2 نیز گنجانده شده است.

این به روز رسانی نسبتاً بزرگ با حجم 106.50 مگابایت است و دارای شماره ساخت R7xxXXU2FTD4 است. این به روز رسانی، از جمله، دستیار صوتی سامسونگ Bixby را بهبود می بخشد، عملکرد صفحه نمایش جدیدی را به صفحه اضافه می کند و شکلک ها اکنون انواع رنگ پوست را ارائه می دهند. علاوه بر این، نمایشگر همیشه روشن هنگام شارژ کردن یا در حالت صرفه جویی در باتری راحت تر خوانده می شود. علاوه بر ویژگی‌ها، بسیاری از عملکردهای دیگر نیز وجود دارد که می‌توانید در مورد آن‌ها در Changelog مطالعه کنید.

منبع

امتیاز دهید!
گلکسی نوت 9 رسما در رنگ سفید عرضه شد. ارسال شده در 26 نوامبر 2018 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب