09917183929

گلکسی زد فولد 2 خود را جلوی دوربین نشان می دهد ارسال شده در 29 ژوئیه 2020 توسط کریس پاور بانک

گلکسی زد فولد 2 خود را جلوی دوربین نشان می دهد ارسال شده در 29 ژوئیه 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در چند هفته گذشته انواع و اقسام اطلاعات و تصاویر در گوشی های هوشمند، تبلت ها و پوشیدنی ها وجود داشته است.

اما با استفاده از یک گوشی هوشمند، مردم تا به حال خودداری کرده اند. همیشه بخش هایی از مشخصات ادعا شده وجود داشت، اما تصاویر کمیاب بودند.

به نظر می رسد که همین طور باقی بماند. حتی اگر امروز تصویری ظاهر شد که گلکسی زد فولد 2 را نشان می داد، می توانید نسبتاً کمی روی آن ببینید. با این حال، ما چیزی یاد می گیریم. از یک سو، به نظر می رسد نام نهایی گلکسی زد فولد 2 تایید شده است و از سوی دیگر، چیزهایی در مورد نمایشگر بزرگتر داخل آن می آموزیم.

در صفحه نمایش داخلی فقط می توانید یک دوربین در وسط سمت راست ببینید. این یک دوربین جلو است. علاوه بر این، به سختی می توانید حاشیه ای در اطراف نمایشگر ببینید، بریدگی ناخوشایند Galaxy Fold ناپدید می شود. علاوه بر این، این گوشی هوشمند کمی بزرگتر از مدل قبلی خود به نظر می رسد.

تاکنون تصاویر کمی از بیرون گلکسی زد فولد 2 منتشر شده است یا اصلا وجود ندارد. این گوشی هوشمند تاشو در یک رویداد آنلاین در تاریخ 5 آگوست همراه با سری گلکسی نوت 20 و تب اس 7 و همچنین گلکسی بادز لایو و گلکسی واچ 3 عرضه خواهد شد.

منبع: hwangmh01 (تویتر)
از طریق: ماکس واینباخمنبع

امتیاز دهید!
Galaxy S20: ورود Geekbench توسعه اندروید 11 را تأیید می کند. ارسال شده در 2 آگوست 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب