09917183929

گلکسی واچ به روز رسانی نرم افزاری را با تغییرات مختلف دریافت می کند ارسال شده در 3 فوریه 2019 توسط کریس پاور بانک

گلکسی واچ به روز رسانی نرم افزاری را با تغییرات مختلف دریافت می کند ارسال شده در 3 فوریه 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در حالی که به‌روزرسانی بزرگ تایزن 4.0.0.2 برای Gear S3 classic و Gear S3 Frotnier هنوز فاصله زیادی دارد، کاربران Galaxy Watch، ساعت هوشمند فعلی سامسونگ، می‌توانند منتظر آن باشند.

سامسونگ از آخر هفته به‌روزرسانی نرم‌افزاری را منتشر کرده است که حدود 63 مگابایت حجم دارد و بهبودهایی را به همراه دارد. شماره ساخت R8xxXXU1BSA4 است.

در لاگ تغییرات، سامسونگ بهبودهایی را در پایداری کلی دستگاه و همچنین رفع باگ‌ها، بهبود قابلیت اطمینان سنسور ضربان قلب و بهبود عمر باتری فهرست می‌کند. من به خصوص در مورد دو نکته آخر کنجکاو هستم، زیرا مانیتور ضربان قلب من وقتی با دستبند فلزی تماس پیدا می کند کمی تکان می خورد.

حتی اگر در حال حاضر به عمر باتری تا 6 روز دست پیدا کنم، کنجکاو هستم که ببینم آیا به روز رسانی می تواند کمی بیشتر انجام دهد یا خیر. دارندگان گلکسی واچ می توانند از اپلیکیشن Galaxy Wearable برای بررسی به روز رسانی ساعت هوشمند خود استفاده کنند. با این حال، لطفاً به خاطر داشته باشید که به روز رسانی به صورت موجی ارائه می شود و بنابراین ممکن است تاخیرهای جزئی وجود داشته باشد.

سامسونگ ارسال به هواوی را لغو می‌کند. ارسال شده در 9 سپتامبر 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب