09917183929

Galaxy Watch Active2 برای دریافت قابلیت ECG و تشخیص سقوط در سه ماهه اول 2020 ارسال شده در 17 سپتامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

Galaxy Watch Active2 برای دریافت قابلیت ECG و تشخیص سقوط در سه ماهه اول 2020 ارسال شده در 17 سپتامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.حدود دو ماه پیش، سامسونگ جانشین Galaxy Watch Active – Galaxy Watch Active2 را معرفی کرد. ساعت هوشمند جدید بدون قاب فیزیکی کار می کند و در عوض از یک قسمت حساس به لمس در اطراف صفحه ساعت استفاده می کند که به عنوان یک قاب دیجیتال عمل می کند.

با این حال، دو ویژگی نیز اضافه شد که مطمئناً چشمگیر هستند، اما از همان ابتدا نمی توان از آنها استفاده کرد. ما در مورد عملکرد ECG و تشخیص سقوط صحبت می کنیم.

دلیلش این است که سامسونگ تاکنون فاقد تاییدیه FDA بوده و هنوز هم فاقد آن است. با این حال، ظاهراً آنها در مسیر خوبی برای گرفتن تأییدیه به زودی هستند. زیرا همکاران sammobile.com اطلاعاتی را دریافت کرده اند که باید ثابت کند که ویژگی ها در سه ماهه اول سال 2020 ظاهر می شوند.

با این حال، این اطلاعات فقط باید بر اعلان‌های ECG و Afib در ایالات متحده تأثیر بگذارد. این ویژگی قرار است در ماه فوریه از طریق یک به روز رسانی نرم افزار به آنجا اضافه شود. از سوی دیگر، تشخیص سقوط در چندین کشور اجرا می شود و نه تنها ایالات متحده را تحت تأثیر قرار می دهد.

Galaxy Apps تبدیل به Galaxy Store می شود، از جمله طراحی مجدد ارسال شده در 19 فوریه 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

بنابراین در مورد ویژگی های سلامت Galaxy Watch Active2 همچنان هیجان انگیز است-

منبع: sammobile.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب