09917183929

Galaxy Watch Active2: عملکرد ECG و تشخیص سقوط با تاخیر ارسال شده در 28 مارس 2020 توسط کریس پاور بانک

Samsung Galaxy Watch 4, Watch 4 اندازه صفحه نمایش فعال و شماره مدل منتشر شد ارسال شده در 3 مه 2021 توسط Joshua


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در آگوست سال گذشته، سامسونگ قبلاً Galaxy Watch Active2 را معرفی کرد. یک ساعت تناسب اندام جدید و شیک با هر آنچه که از یک ساعت هوشمند انتظار دارید.

طراحی شیک با عمر باتری خوب و توانایی برقراری تماس و دریافت اعلان‌ها. اما Watch Active2 در واقع می تواند بسیار بیشتر از این کار انجام دهد.

زیرا Galaxy Watch Active2 اولین ساعت هوشمند سامسونگ است که دارای عملکرد ECG و تشخیص سقوط است – حداقل در تئوری. زیرا هر دو عملکرد هنوز پشتیبانی نمی شوند. ساعت در حال حاضر هفت ماهه است. سامسونگ در واقع می خواست این ویژگی ها را در سه ماهه اول سال 2020 ارائه کند، اما چیزی از آن حاصل نمی شود.

این موضوع اکنون توسط یک “مدیر سلامت” در انجمن سامسونگ تایید شده است. در حال حاضر توسعه بیشتر و نهایی کردن این ویژگی مدتی طول می کشد. با این حال، زبان های شیطانی ادعا می کنند که سامسونگ هنوز مطالعه ای را که برای تأیید عملکرد ECG لازم است آغاز نکرده است. اما این اطلاعات تایید نشده است.

از طریق: sammobile.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب