09917183929

گلکسی واچ 3: برنامه سامسونگ کنترل ژست، تشخیص سقوط و موارد دیگر را تأیید می‌کند. ارسال شده در 25 ژوئیه 2020 توسط کریس پاور بانک

گلکسی واچ 3: برنامه سامسونگ کنترل ژست، تشخیص سقوط و موارد دیگر را تأیید می‌کند. ارسال شده در 25 ژوئیه 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.حدود دو هفته طول می کشد تا سامسونگ بالاخره گلکسی نوت 20، نوت 20 پلاس، تب اس 7، تب اس 7 پلاس، گلکسی واچ 3 و گلکسی زد فولد 2 را معرفی کند.

اکنون جزئیات بیشتری در مورد Galaxy Watch 3 وجود دارد که از سامسونگ یا برنامه آنها برای آن ساعت هوشمند ارائه شده است. تمرکز بر روی کنترل ژست و تشخیص سقوط است.

جالب ترین ویژگی جدید مربوط به کنترل ژست یا حرکات دست است. گره کردن و رها کردن مشت یا تکان دادن دست، کارکردهای خاصی را ایجاد می کند. به عنوان مثال، اگر می خواهید به تماسی پاسخ دهید، به سادگی مشت خود را گره کرده و دوباره آن را رها می کنید. به گفته این اپلیکیشن، اگر می خواهید تماسی را رد کنید، باید به سادگی دست خود را تکان دهید و تماس نادیده گرفته می شود.

منبع

امتیاز دهید!
سری گلکسی اس 20 سامسونگ وصله امنیتی ژوئیه دریافت کرد. ارسال شده در 11 جولای 2021 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب