09917183929

Galaxy Unpacked for Every Fan در 23 سپتامبر ارسال شده در 14 سپتامبر 2020 توسط Max پاور بانک

Galaxy Unpacked for Every Fan در 23 سپتامبر ارسال شده در 14 سپتامبر 2020 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از اینکه سامسونگ سری جدید Note را در 5 آگوست و دو هفته پیش Z Fold2 جدید را معرفی کرد، می‌توان تصور کرد که فعلاً هیچ رویدادی وجود نخواهد داشت.

فکر اشتباه! زیرا یک دستگاه کاملاً فراموش شده است. Samsung Galaxy S20 FE (نسخه فن). S20 FE اساسا جانشین گلکسی S10 Lite است که در ژانویه عرضه شد.

با این حال، از آنجایی که نام Lite کمی ارزان به نظر می رسد، احتمالاً تصمیم گرفته شده است که به سادگی “FE” را در پشت قرار دهید. در هر صورت، سامسونگ امشب اعلام کرد که رویداد مجازی Unpacked دیگری را برگزار خواهد کرد که در 23 سپتامبر ساعت 16 به وقت گرینویچ پخش خواهد شد.

از طریق. اتاق خبر سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!
Samsung Galaxy Z Fold2 رکورد پیش خرید در کره جنوبی را شکست. ارسال شده در 14 سپتامبر 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب