09917183929

گلکسی تب اس 6 و گلکسی واچ اکتیو 2 قبل از نوت 10 عرضه می شود در 30 ژوئیه 2019 توسط Max پاور بانک

گلکسی تب اس 6 و گلکسی واچ اکتیو 2 قبل از نوت 10 عرضه می شود در 30 ژوئیه 2019 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.مدت زیادی است که مشخص شده است که سامسونگ قصد دارد علاوه بر گلکسی نوت 10، تبلت جدیدی به نام گلکسی تب اس 6 و ساعت هوشمند جدید گلکسی واچ اکتیو 2 را معرفی کند.

تصاویری از این دو دستگاه کم و بیش به صورت انبوه به بیرون درز کرده است و به جز چند مشخصات، همه چیز در مورد محصولات مشخص است. سامسونگ اکنون تاریخ عرضه رسمی را در تیزر کوچکی منتشر کرده است.

تا پیش از این همیشه تصور می شد که هر دو محصول همراه با گلکسی نوت 10 در گلکسی آنپکد در 7 آگوست در نیویورک ارائه شوند، اما به نظر می رسد سامسونگ این بار برنامه متفاوتی دارد و هر سه دستگاه یعنی Note، Watch را عرضه خواهد کرد. Active 2 و Tab S6 به طور جداگانه. ابتدا خواهد بود گلکسی تب اس 6 ارائه شده است صبح. چند روز بعد، در 05 اوترا دنبال می کند Galaxy Watch Active 2 و در 7 آگوست سپس آن یادداشت 10.

ویدیوی تیزر نیز این بار کمتر حدس و گمان است، هر دو دستگاه و برخی از ویژگی ها را می توان به وضوح شناسایی کرد.

به روز رسانی گلکسی واچ و گلکسی واچ اکتیو در تاریخ 20 نوامبر 2019 توسط مکس ارسال شده است پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق. سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب