09917183929

Galaxy Tab S6 به‌روزرسانی رفع اشکال اندروید 10 را دریافت می‌کند که در 19 آوریل 2020 توسط کریس ارسال شده است. پاور بانک

Galaxy Tab S6 به‌روزرسانی امنیتی آوریل و سایر پیشرفت‌ها را دریافت می‌کند ارسال شده در ۱۵ آوریل ۲۰۲۱ توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.کمی بیش از دو هفته پیش، سامسونگ شروع به عرضه اندروید 10 برای Galaxy Tab S6 LTE کرد. چند روز بعد، در 7 آوریل، به روز رسانی برای نسخه WiFi دنبال شد.

همه چیز در تب S6 من به خوبی اجرا شد و تقریباً هیچ شکایتی از سایر کاربران وجود نداشت. با این حال، اکنون به روز رسانی دیگری وجود دارد.

از امروز، سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزار جدیدی را ارائه می‌کند که می‌توان آن را به‌عنوان یک به‌روزرسانی مرسوم رفع اشکال توصیف کرد. به روز رسانی به شماره ساخت T86xXXU1BTD1 گوش می دهد و تقریباً است. حجم 165 مگابایت تغییرات ثبت شده فقط بیان می کند که ثبات کلی عملکردها بهبود یافته است.

من به سرعت نتوانستم هیچ عملکرد جدید یا بهبود یافته ای را پیدا کنم که باید فوراً توجه شما را جلب می کرد. علاوه بر این، در حال حاضر مشخص نیست که آیا نسخه LTE نیز از به روز رسانی رفع اشکال بهره می برد یا اینکه باید کمی بیشتر صبر کرد. ما بسیار خوشحال خواهیم شد که بازخوردی از شما دریافت کنیم.

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب