09917183929

Galaxy S9 و S9+ دریافت به‌روزرسانی امنیتی فوریه و موارد دیگر ارسال شده در ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ توسط کریس پاور بانک

Galaxy S9 و S9+ دریافت به‌روزرسانی امنیتی فوریه و موارد دیگر ارسال شده در ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.تنها بیش از 6 روز تا معرفی سری گلکسی اس 10 سامسونگ در سانفرانسیسکو باقی مانده است. با این حال، اکنون نه در مورد S10 بلکه در مورد سلف آن – Galaxy S9 و S9+ است.

از امروز، هر دو گوشی هوشمند به روز رسانی امنیتی فوریه و چند بهبود دیگر را دریافت خواهند کرد که یکی از آنها مربوط به حالت شب است. این به روز رسانی دارای شماره ساخت G960FXXU2CSB3 یا G965FXXU2CSB3 است و حجمی در حدود 360 مگابایت دارد.

با به‌روزرسانی، سامسونگ نه تنها وصله امنیتی را به فوریه 2019 به‌روزرسانی می‌کند، بلکه برنامه‌ای را برای حالت شب که قبلاً وجود نداشت، ارائه می‌کند. اگر برنامه را فعال کنید، حالت شب به طور خودکار در طلوع و غروب خورشید فعال یا غیرفعال می شود. از طرف دیگر، می توانید برنامه زمانی خود را تنظیم کنید.

سامسونگ همچنین ثبات WLAN، NFC، ایمیل و کنترل حرکتی را بهبود بخشیده است. در مجموع، به روز رسانی بسیار چشمگیر است. به ویژه، برنامه حالت شب که بعداً ارائه می شود باید برای برخی مورد استقبال قرار گیرد. اگر فقط از طریق گزینه های توسعه دهنده می توانستید آن را فعال کنید، اکنون در تنظیمات عادی امکان پذیر است.

گلکسی نوت 20: شایعات جدید رم و اسکنر اثر انگشت ارسال شده در 18 می 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب