09917183929

گلکسی S9/S9+: به‌روزرسانی اندروید 10 به تعویق افتاد ارسال شده در 24 ژانویه 2020 توسط کریس پاور بانک

گلکسی S9/S9+: به‌روزرسانی اندروید 10 به تعویق افتاد ارسال شده در 24 ژانویه 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در واقع، شما نباید شمارش معکوس برای آخر هفته را با خبرهای بد شروع کنید. زیرا اکنون خبر بدی برای همه کاربران گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس وجود دارد.

به طور معمول، طبق نقشه راه سامسونگ در اپلیکیشن اعضا، آخرین به روز رسانی نسخه اصلی اندروید برای گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس در این ماه وجود خواهد داشت، اما فعلاً چیزی از آن حاصل نخواهد شد.

در ابتدای دسامبر سال گذشته، سامسونگ برنامه‌ای را در اپلیکیشن Samsung Members منتشر کرد که نشان می‌داد کدام گوشی‌های هوشمند می‌توانند در چه ماه به‌روزرسانی شوند. تا دیروز و از جمله دیروز، ژانویه 2020 در آنجا ذکر شده بود. به نظر می رسد که در حال حاضر، با تمام ظاهر تغییر کرده است. اکنون با نگاهی به زمان‌بندی، گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس با به‌روزرسانی اندروید 10 برای مارس 2020 فهرست شده‌اند.

آپدیت گلکسی A50 نیز یک ماه به تعویق افتاده است. همچنین یک دستگاه جدید در لیست وجود دارد. این گوشی هوشمند دیگری نیست، بلکه Galaxy Tab Active Pro است که باید در سپتامبر 2020 به روز رسانی را دریافت کند.

در حال حاضر مشخص نیست که چرا سامسونگ به‌روزرسانی‌ها را عقب انداخته است، اما ممکن است مشکلاتی در تست‌های داخلی نرم‌افزار وجود داشته باشد که اکنون در تلاش برای رفع آن‌ها هستند.

سامسونگ ویدیو تضمین کیفیت گلکسی فولد را منتشر کرد که در 27 مارس 2019 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب