09917183929

گلکسی اس 9، اس 9 پلاس و گلکسی واچ به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید دریافت کردند ارسال شده در 10 دسامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

گلکسی اس 9، اس 9 پلاس و گلکسی واچ به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید دریافت کردند ارسال شده در 10 دسامبر 2018 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از پایان اولین موج بزرگ از نظر نسخه بتا اندروید پای برای گلکسی اس 9، اس 9 پلاس و اخیراً گلکسی نوت 9، اولین به‌روزرسانی‌ها دوباره در دسترس هستند که مورد توجه اکثر کاربران «عادی» هستند.

زیرا گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در حال حاضر به‌روزرسانی نرم‌افزاری مبتنی بر اندروید اوریو 8.0 دریافت می‌کنند و بهبودهایی را به همراه دارند. با این حال، وصله امنیتی به روز رسانی نشده است و هنوز برای تاریخ 1 نوامبر 2018 تنظیم شده است.

شماره ساخت جدید اکنون به ترتیب G960FXXU2BRK2 است G965FXXU2BRK2 و حجمی در حدود 260 مگابایت دارد. این به روز رسانی هم از طریق خود گوشی هوشمند و هم از طریق Smart Switch در دسترس است. کاربران گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس که در نسخه بتای اندروید 9.0 پای شرکت می‌کنند، نباید با Smart Switch به‌روزرسانی را انجام دهند، زیرا دستگاه دوباره با Android Oreo تغذیه می‌شود و تمام داده‌ها از بین می‌رود.

طبق تغییرات، گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس بهبودهای زیر را دریافت خواهند کرد:

  • عملکرد بهبود یافته – دوربین جلو
  • روشنایی چهره ها در شرایط نور پس زمینه بهبود یافته است
  • امنیت دستگاه شما بهبود یافته است
  • ثبات کلی ویژگی ها بهبود یافته است.
نقد و بررسی: Galaxy Buds Pro ارسال شده در 21 مارس 2021 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

تقریباً همزمان با آپدیت گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس، گلکسی واچ نیز به‌روزرسانی نرم‌افزاری دیگری دریافت کرد که شماره ساخت را به R800XXU1BRK3 افزایش داد. این به روز رسانی همچنان بر اساس Tizen 4.0.0.1 است، اما همانطور که تغییرات نشان می دهد، بهبودهایی نیز به همراه دارد.

  • رفع مشکل اتصال گلکسی واچ با گوشی های هوشمند قبلی جفت شده
  • وقتی تنظیم NFC فعال است، کارایی باتری بهبود یافته است
  • دقت و اتصال GPS بهبود یافته است

این به‌روزرسانی یک حجم نسبتاً معمولی 12.34 مگابایتی است و فقط از طریق برنامه Galaxy Wearable در دسترس است. بهترین کار این است که بررسی کنید آیا به روز رسانی برای یکی از سه دستگاه نمایش داده می شود یا خیر.

منبع: گلکسی اس 9 / Galaxy S9+

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب