09917183929

گلکسی S9/S9+: سامسونگ جرات استفاده از رنگ های گرادیان در پشت را دارد ارسال شده در 13 نوامبر 2018 توسط کریس پاور بانک

Galaxy S9: Polaris Blue به زودی ارسال شده در 22 نوامبر 2018 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.حداقل از زمان Huawei P20 Pro و نسخه Twilight آن، گزینه گرادیان رنگ روی لبان همه است. بسیاری از سازندگان از جمله آنر نیز جرات استفاده از چنین نسخه های رنگی را دارند.

واضح است که سامسونگ نمی خواهد در آینده غایب باشد. زیرا برای چین اکنون گزینه رنگ دیگری به نام “آبی یخی” را عرضه می کنند که دیدن آن بسیار خوب است.

رنگ آبی یخی یک گرادیان رنگی است که فقط در پشت گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس یافت می شود. از پایین دستگاه با رنگ سفید/روشن شروع می شود و به تدریج به رنگ آبی یخی به سمت لبه بالایی پشت تغییر می کند.

فریم نیز با گرادیان رنگ در پشت تطبیق داده شده است. اینکه آیا گزینه رنگ جدید هرگز به آلمان خواهد آمد یا نه جای سوال دارد. معمولا چنین گزینه هایی رنگ های منحصر به فرد برای منطقه آسیا هستند. متأسفانه، درست است؟

منبع: @UniverseIceمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب