09917183929

گلکسی اس 8 دومین آپدیت آگوست را دریافت می کند، نوت 10 به روز رسانی سپتامبر دریافت می کند ارسال شده در 13 سپتامبر 2019 توسط کریس پاور بانک

گلکسی اس 8 دومین آپدیت آگوست را دریافت می کند، نوت 10 به روز رسانی سپتامبر دریافت می کند ارسال شده در 13 سپتامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از اینکه گلکسی اس 8 و گلکسی نوت قبلاً به‌روزرسانی‌های امنیتی ماه اوت و به‌روزرسانی‌های روز اول خود را دریافت کرده‌اند، متن ادامه می‌یابد:

زیرا هم گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس و هم گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس اکنون به‌روزرسانی دیگری دریافت می‌کنند.

در مورد گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، این یک به روز رسانی امنیتی شامل بهبودهایی برای دوربین است که متأسفانه قابل مشاهده نیست. به عبارت دیگر، هیچ تغییر قابل مشاهده ای در دوربین وجود ندارد.

به‌روزرسانی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس حدود 540 مگابایت حجم دارد و شماره ساخت آن G85xFXXU5DSHC است.

گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس به‌روزرسانی امنیتی ماه سپتامبر را دریافت می‌کنند

یک به‌روزرسانی دیگر – به‌طور دقیق دوم – برای گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس در راه است. با این حال، این آپدیت دوم اوت نیست، بلکه پچ فعلی از سپتامبر است. به روز رسانی به شماره ساخت N97xFXXU1ASHE گوش می دهد و حجم آن حدود 155 مگابایت است. همراه با آخرین وصله امنیتی ماه سپتامبر، محدوده نوت 10 نیز از ارتقای کیفیت صدا نسبت به هدفون های سیمی برخوردار است.

Smart Keyboard Trio 500: سامسونگ صفحه کلید جدیدی با دکمه DeX ارائه می دهد که در 19 آوریل 2021 توسط کریس ارسال شده است. پاور بانک
ادامه مطلب

متأسفانه، نتوانستم بهبود بیشتری پیدا کنم. اما امیدوارم سامسونگ مصرف باتری را نیز کمی بهبود بخشیده باشد. زیرا به طور خاص گلکسی نوت 10 از نظر مصرف باتری بیش از حد لازم به روز رسانی دارد.

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب