09917183929

گلکسی اس 7 و اس 7 اج به‌روزرسانی امنیتی آگوست را دریافت کردند ارسال شده در 30 آگوست 2019 توسط کریس پاور بانک

گلکسی اس 7 و اس 7 اج به‌روزرسانی امنیتی آگوست را دریافت کردند ارسال شده در 30 آگوست 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.سامسونگ و به‌روزرسانی‌ها در چند سال گذشته همیشه چنین بوده‌اند. در این بین اما باید گفت که اینجا اوضاع بهتر شده است.

اکثر سازندگان وعده به روز رسانی های امنیتی را تا سه سال پس از عرضه گوشی هوشمند می دهند که کاملا قابل تحسین است. اما سامسونگ در حال حاضر با یک گوشی هوشمند از این مقدار پیشی گرفته است.

گلکسی اس 7 و اس 7 اج در حال حاضر آپدیت ماه اوت را دریافت می کنند. این گوشی های هوشمند در فوریه 2016 به عنوان بخشی از کنگره جهانی موبایل در بارسلون معرفی شدند. در آن زمان، حتی مارک زاکربرگ از فیس بوک نیز آنجا بود (برای لارس، قابل توجه ترین کنفرانس مطبوعاتی تا به امروز).

پس از حدود سه سال و نیم، گلکسی اس 7 و همچنین اس 7 اج اکنون به‌روزرسانی امنیتی را از آگوست 2019 دریافت می‌کنند که در آن سامسونگ هفت شکاف امنیتی مهم، 22 شکاف امنیتی بالا و دو شکاف امنیتی کمتر تهدیدکننده را بسته است. سامسونگ بد نیست عزت در جایی که اعتبار است.

از طریق: sammobile.com

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب