09917183929

گلکسی اس 7 / اس 7 اج: سامسونگ به روز رسانی های نرم افزاری را پس از چهار سال لغو می کند ارسال شده در 7 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک

گلکسی اس 7 / اس 7 اج: سامسونگ به روز رسانی های نرم افزاری را پس از چهار سال لغو می کند ارسال شده در 7 آوریل 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در سال 2016، سامسونگ به طور رسمی گلکسی اس 7 و اس 7 اج را در رویدادی در بارسلون به عموم مردم معرفی کرد. سری گوشی های هوشمندی که سامسونگ با آنها اشتباهات گلکسی اس 6 را اصلاح کرده است.

به عنوان مثال، عدم وجود گزینه ای برای افزایش حافظه داخلی با استفاده از کارت microSD. گلکسی اس 7 و اس 7 اج با اندروید 6.0.1 عرضه شدند.

پس از عرضه گلکسی اس 7 و اس 7 اج با اندروید 6.0.1 در بازار، بعداً به‌روزرسانی نرم‌افزاری به اندروید 7.0 نوقا و اندکی بعد حتی اندروید 8.0 اوریو نیز ارائه شد. از آن زمان، هر سه تا چهار ماه یکبار به روز رسانی های امنیتی وجود دارد. اما به نظر می رسد که اکنون تمام شده است.

و این تنها پس از چهار سال است. زیرا اگر به توزیع آپدیت های نرم افزاری در صفحه اصلی سامسونگ نگاه کنید، دیگر اثری از گلکسی اس 7 و اس 7 اج نیست. این بدان معناست که سامسونگ پشتیبانی از به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری آن گوشی‌های هوشمند را متوقف کرده است.

با توجه به صفحه اصلی سامسونگ، Galaxy S7 Active که در ژوئن 2016 معرفی شد، همچنان به‌روزرسانی‌های امنیتی را دریافت خواهد کرد. در حال حاضر مشخص نیست که تعداد آنها چقدر خواهد بود، اما فرض بر این است که به روز رسانی امنیتی آینده آخرین به روز رسانی خواهد بود.

خط تولید گلکسی اس 11 بزرگتر از گلکسی اس 10 خواهد بود ارسال شده در 12 نوامبر 2019 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

برای سامسونگ قابل ستایش است که به مدت چهار سال از گوشی های هوشمند با به روز رسانی پشتیبانی می کند. این امر می تواند در مورد سایر گوشی های هوشمند ادامه یابد.

از طریق: sammobile.com
منبع: سامسونگ

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب