09917183929

[Update] Galaxy S21 از همه پوشیدنی های Samsung Gear پشتیبانی نمی کند ارسال شده در 4 دسامبر 2020 توسط کریس پاور بانک

[Update] Galaxy S21 از همه پوشیدنی های Samsung Gear پشتیبانی نمی کند ارسال شده در 4 دسامبر 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.تقریباً یک ماه می گذرد تا احتمالاً گلکسی اس 21 و برادران بزرگتر آن را ببینیم. بنابراین تعجب آور نیست که تراکم اطلاعات و نشت به آرامی اما مطمئنا در حال افزایش است.

با این حال، این بار مستقیماً مربوط به گلکسی S21 نیست، بلکه مربوط به پوشیدنی های قدیمی Gear سامسونگ است که دیگر از سال آینده پشتیبانی نمی شوند.

این بیانیه از GalaxyClub.nl است که اطلاعات را از نسخه اندروید برنامه Galaxy Wearable دریافت کرده است. بر این اساس، تعداد انگشت شماری از ساعت های هوشمند قدیمی و دستبندهای تناسب اندام به آرامی اما مطمئناً به پایان می رسند. برای دقیق تر، دستگاه های زیر از سال 2021 و بنابراین از S21 دیگر پشتیبانی نمی شوند:

  • Galaxy Gear
  • دنده 2
  • دنده 2 نئو
  • دنده اس
  • Gear Fit

منبع

امتیاز دهید!
گلکسی نوت 20: مشخصات صفحه نمایش فاش شد ارسال شده در 11 می 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب