09917183929

Galaxy S20: سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزار بعدی OneUI 3.0 بتای را منتشر می‌کند که در 18 نوامبر 2020 توسط کریس ارسال شده است. پاور بانک

Galaxy S20: سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزار بعدی OneUI 3.0 بتای را منتشر می‌کند که در 18 نوامبر 2020 توسط کریس ارسال شده است.


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.چند روز پس از آخرین به روز رسانی نرم افزار بتا برای OneUI 3.0 از جمله اندروید 11، سامسونگ به روز رسانی بعدی را منتشر کرد. باز هم برخی از خطاها و مشکلات برطرف می شوند.

از جمله، باگی رفع شده است که دریافت تلفن همراه را نشان می دهد یا از زمان آپدیت قبلی نشان داده نشده است که کمی آزاردهنده بود.

به روز رسانی بتا به شماره ساخت G98xxXXU5ZTKD گوش می دهد و حجمی در حدود 245 مگابایت دارد. تغییرات به‌روزرسانی مجدداً به پیشرفت‌ها و نوآوری‌های متعددی اشاره می‌کند، اما اینها عمدتاً ماهیت فنی دارند و بر طراحی تأثیر نمی‌گذارند. آخرین به روز رسانی نرم افزار در حال حاضر هفتمین نسخه بتای سامسونگ است که در این کشور منتشر کرده است. به آرامی اما مطمئناً باید به وضعیت نهایی OneUI 3.0 نزدیک شد.

هنوز هیچ نشانه ای در برنامه اعضای سامسونگ وجود ندارد. ظاهرا سامسونگ فراموش کرده آن را منتشر کند. اما اگر طبق معمول به دنبال یک به روز رسانی نرم افزاری برای OneUI 3.0 بتا باشید، به روز رسانی ذکر شده در بالا را مشاهده خواهید کرد.

نئون چیست؟ ارسال شده در 5 ژانویه 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب