09917183929

طیف گلکسی S20 با نام تجاری Vodafone از طریق سوئیچ هوشمند به‌روزرسانی دوربین دریافت می‌کند ارسال شده در 22 مارس 2020 توسط کریس پاور بانک

سری گلکسی اس 20 به‌روزرسانی نرم‌افزاری بزرگ دیگری دریافت می‌کند که در 19 مارس 2021 توسط کریس ارسال شده است


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در 11 فوریه سال جاری، سامسونگ سری گلکسی اس 20 را که مبتنی بر گلکسی اس 20 اولترا است، معرفی کرد و اولین به روز رسانی معمولی یک روزه را برای آن ارائه کرد.

در آن زمان علاوه بر امنیت، برخی ویژگی ها از جمله دوربین نیز بهبود یافت. اما هنوز یک باگ آزاردهنده وجود دارد که حول دوربین می چرخد.

از دیروز، به روز رسانی در آلمان منتشر شده است که قرار است مشکل فوکوس خودکار را برطرف کند. علاوه بر این، گفته می شود که این به روز رسانی مشکل گرما را با شارژ القایی، مدیریت باتری و WLAN بهبود بخشیده است. با این حال، این به روز رسانی در حال حاضر تنها برای دستگاه های Vodafone در آلمان در دسترس است. با این حال، به‌روزرسانی از طریق خود گوشی هوشمند قابل دسترسی نیست، بلکه فقط از طریق Smart Switch و رایانه شخصی قابل دسترسی است. در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی می توان آپدیت را از طریق تلفن هوشمند دانلود کرد.

این به روز رسانی به شماره ساخت G98xxXXU1ATCH گوش می دهد و حجمی در حدود 6 گیگابایت برای Smart Switch دارد. دلیل بزرگ بودن به‌روزرسانی این است که نرم‌افزار کامل همیشه با Smart Switch در رایانه شخصی دانلود می‌شود. با به روز رسانی در تلفن هوشمند، فقط سیستم عامل تغییر یافته دانلود می شود.

Galaxy Buds Live به‌روزرسانی نرم‌افزار جدیدی دریافت کرد که در 10 آوریل 2022 توسط کریس ارسال شد. پاور بانک
ادامه مطلب

در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی گوشی های هوشمند آلمانی بدون برند نیز از این به روز رسانی بهره مند خواهند شد.

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب