09917183929

سری گلکسی اس 20 به‌روزرسانی امنیتی ژوئن را دریافت کرد که در 2 ژوئن 2020 توسط کریس ارسال شد. پاور بانک

سری گلکسی اس 20 به‌روزرسانی نرم‌افزاری بزرگ دیگری دریافت می‌کند که در 19 مارس 2021 توسط کریس ارسال شده است


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.پس از اینکه کل سری گلکسی اس 20 حدود یک هفته پیش یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری بزرگ دریافت کرد که برخی از خطاهای دوربین را برطرف کرد، اکنون همه چیز ادامه دارد.

از آنجا که یک به روز رسانی نرم افزار جدید در حال حاضر در بلوک های شروع است، اما کمتر تماشایی است و تنها حدود 140 مگابایت حجم دارد.

این به روز رسانی که دارای شماره ساخت G98xxXXS2ATE7 است، صرفاً یک به روز رسانی امنیتی از سامسونگ است. هیچ عملکرد جدید یا بهبود یافته ای انتظار نمی رود. این با “S” در شماره ساخت در …اس2ATE7 بیرون. اگر این حرف را در محل شماره ساخت پیدا کردید، یک به روز رسانی امنیتی خالص است.

با به‌روزرسانی امنیتی ژوئن، سامسونگ دو آسیب‌پذیری حیاتی و حدود 24 آسیب‌پذیری امنیتی بالا را می‌بندد. در مجموع، سامسونگ به‌روزرسانی امنیتی ژوئن را همزمان با گوگل ارائه می‌کند که گوشی‌های هوشمند پیکسل آنها را تامین می‌کند. اگر آن را با گذشته مقایسه کنید، سامسونگ یک گام فوق‌العاده بزرگ در عرضه به‌روزرسانی برداشته است.

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب