09917183929

سری گلکسی اس 20 پچ امنیتی ژوئیه و موارد دیگر را دریافت می‌کند. ارسال شده در 29 ژوئن 2020 توسط کریس پاور بانک

سری گلکسی اس 20 به‌روزرسانی نرم‌افزاری بزرگ دیگری دریافت می‌کند که در 19 مارس 2021 توسط کریس ارسال شده است


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.زمان به‌روزرسانی نرم‌افزاری دیگر برای کل طیف گلکسی S20 فرا رسیده است. سامسونگ در حال توزیع وصله امنیتی فعلی برای جولای 2020 حتی قبل از گوشی‌های هوشمند گوگل است.

با این حال، گوشی‌های هوشمند نه تنها پچ امنیتی فعلی را دریافت می‌کنند، بلکه با به‌روزرسانی تقریباً 317 مگابایتی، پیشرفت‌های بیشتری را نیز دریافت می‌کنند.

همانطور که گفته شد، این آپدیت حدود 317 مگابایت حجم دارد و دارای شماره ساخت G98xxXXU3ATFG است. این به روز رسانی هم برای دانلود OTA، یعنی مستقیماً از طریق تلفن هوشمند و هم از طریق برنامه رایانه شخصی Smart Switch سامسونگ در دسترس است. نه تنها گوشی‌های هوشمند بدون برند، بلکه گوشی‌های Telekom نیز این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند.

اگر به تغییرات لاگ نگاه کنید، نه تنها امنیت در قالب یک پچ جدید بهبود یافته است، بلکه عملکرد دوربین نیز بهبود یافته است. به عنوان مثال، زوم کلوزآپ برای عکس های ماکرو مانند فقط 2x نامیده می شود.

شما باید بتوانید بهبود دوربین را در زوم به خوبی مشاهده کنید. با به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری متعدد، سامسونگ به طور فزاینده‌ای دوربین را در سری پرچمداران فعلی بهبود بخشیده است.

به روز رسانی گلکسی واچ و گلکسی واچ اکتیو در تاریخ 20 نوامبر 2019 توسط مکس ارسال شده است پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب