09917183929

سری گلکسی اس 20 به‌روزرسانی رفع اشکال نمایشگر با رنگ سبز دریافت می‌کند. ارسال شده در 23 آوریل 2020 توسط کریس پاور بانک

سری گلکسی اس 20 به‌روزرسانی رفع اشکال نمایشگر با رنگ سبز دریافت می‌کند. ارسال شده در 23 آوریل 2020 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.همانطور که برای مدتی مشخص بود، سامسونگ پس از اولین آپدیت امنیتی ماه آوریل برای سری گلکسی اس 20 با مشکلاتی دست و پنجه نرم کرد.

از جمله، این خطای ناخوشایند در نمایشگر بود که در روشنایی کمتر از 30 درصد رخ داد و باعث ایجاد رنگ سبز در نمایشگر شد.

سامسونگ اشکالات را تشخیص داد و روی یک به روز رسانی نرم افزار کار کرد که باید همه این مشکلات را برطرف کند. سامسونگ از امروز این بروزرسانی را منتشر کرده است. به روز رسانی به شماره ساخت G98xxXXU1ATD3 گوش می دهد و حجم آن حدود 154 مگابایت است. بر اساس اندازه به روز رسانی، می توانیم فرض کنیم که به روز رسانی شامل هیچ ویژگی جدیدی نخواهد بود.

در تغییرات به‌روزرسانی، سامسونگ به عملکردهای بهبود یافته یا رفع اشکال اشاره نکرده است. علاوه بر رنگ سبز در صفحه نمایش، گفته می شود که مشکلات جداگانه ای در بارگذاری وجود دارد که امیدواریم اکنون حل شده باشد. این به روز رسانی هم اکنون از طریق گوشی های هوشمند مربوطه در دسترس است.

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب