09917183929

سری Galaxy S20 اکنون OneUI 2.5 را در آلمان دریافت می کند. ارسال شده در 24 آگوست 2020 توسط کریس پاور بانک

سری Galaxy S20 اکنون به‌روزرسانی امنیتی ژوئن را دریافت می‌کند. ارسال شده در 2 ژوئن 2021 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.اولین گزارش ها از به روز رسانی نرم افزاری برای کل سری گلکسی اس 20 در هفته گذشته منتشر شد.

اما این یک به روز رسانی معمولی با یک پچ امنیتی به روز شده نبود، بلکه یک رابط کاربری جدید بود. حداقل در نسخه.

زیرا ظاهر حتی با رابط کاربری خود سامسونگ به نام OneUI در نسخه 2.5 یکسان باقی می ماند. فقط نسخه تغییر می کند و عملکردهای جدید اضافه می شود. به روز رسانی در مجموع حدود 1.3 گیگابایت است و دارای شماره ساخت G98xxXXU4BTH5 است. عملکردی که احتمالاً برای کسانی که از یک راه‌انداز متفاوت استفاده می‌کنند جالب خواهد بود این است که اکنون می‌توانید از کنترل حرکتی جدید Google با سایر لانچرها استفاده کنید.

منبع

امتیاز دهید!
Galaxy Watch4 و Watch4 Classic به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید دریافت می‌کنند که در 22 سپتامبر 2021 توسط کریس ارسال شده است پاور بانک
ادامه مطلب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب