09917183929

مقایسه اندازه گلکسی اس 20 پلاس با گلکسی اس 10 پلاس ارسال شده در 14 ژانویه 2020 توسط لارس پاور بانک

مقایسه اندازه گلکسی اس 20 پلاس با گلکسی اس 10 پلاس ارسال شده در 14 ژانویه 2020 توسط لارس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.دیروز مکس واینباخ 18 ساله آمریکایی، نویسنده xda-developers، تصاویری از Samsung Galaxy S20+ منتشر کرد. به نظر می رسد او بهترین تماس ها را در اینجا با منبعی دارد که حتی geekbench در دستگاه (پیش تولید). اجرا شد – حتی اگر نتیجه نرم افزار پیش از سری هنوز جای بهبود داشته باشد.

Max Weinbach اکنون اولین مقایسه اندازه بین Galaxy S10+ و S20+ را از همان منبع منتشر کرده است.

به نظر می رسد پرچمدار آینده به طور قابل توجهی بزرگتر از نسل قبلی خود باشد، علیرغم اینکه لبه های نمایشگر به میزان قابل توجهی کوچک شده است. قبل از اینکه دوباره شروع به انعام کنید: نه، سامسونگ قطعاً از این درز خوشحال نیست و ربطی به بازاریابی ندارد. یک گل سرسبد یک ماه قبل از ارائه در اینجا منتشر می شود و از آنجایی که منبع آشکارا بسیار آموزنده است، می توان موارد بیشتری را در اینجا دنبال کرد.

از طریق. XDA

بسته سرگرمی برای مدل های خاص تلویزیون ارسال شده در 17 آوریل 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلبمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب