09917183929

خط تولید گلکسی اس 11 بزرگتر از گلکسی اس 10 خواهد بود ارسال شده در 12 نوامبر 2019 توسط Max پاور بانک

خط تولید گلکسی اس 11 بزرگتر از گلکسی اس 10 خواهد بود ارسال شده در 12 نوامبر 2019 توسط Max


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.در حال حاضر نوامبر است و اگر سامسونگ برنامه معمول عرضه گوشی های هوشمند را دنبال کند، تا پایان فوریه باید خط جدیدی از گوشی های هوشمند وجود داشته باشد. سری گلکسی اس 11.

تاکنون اطلاعات نسبتا کمی در مورد این دستگاه‌ها وجود دارد، اما افشاگر Evan Blass در توییتی به دنبال کنندگان خود خطاب کرده و اطلاعاتی در مورد محصولات آینده سری S منتشر کرده است.

Blass در توییت خود می نویسد که کوچکترین مدل این سری بین 6.2 تا 6.4 اینچ، مدل میانی 6.7 اینچ و مدل فرضی S11 Plus حتی 6.9 اینچ خواهد بود. بنابراین سامسونگ اندازه نمایشگر را تقریباً در همه مدل‌ها تا 0.5 اینچ در مقایسه مستقیم با سری گلکسی S10 افزایش می‌دهد. فرم فاکتور جدید 20:9 می‌تواند باعث شود که دستگاه‌ها بسیار بزرگ‌تر از آنچه که ممکن است با فاکتور فرم قدیمی داشته باشند، احساس کنند.

اگرچه این روند به سمت نمایشگرهای بزرگتر و بزرگتر ادامه می یابد، 6.9 اینچ احتمالاً برای اکثر مردم بسیار بزرگ است. حتی 6.8 اینچی گلکسی نوت 10 پلاس بزرگ به نظر می رسد، اما این گوشی هوشمند به سختی قاب دارد. تا کنون قضاوت در مورد اینکه اندازه های جدید چگونه با فاکتور فرم سازگار می شوند و بعداً در استفاده واقعی چه حسی خواهند داشت دشوار است، بنابراین باید تا پایان فوریه منتظر بمانیم.

گلکسی زد فلیپ: مشخصات بیشتر گوشی هوشمند تاشو فاش شد ارسال شده در 21 ژانویه 2020 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق. ایوان بلاسمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب