09917183929

گلکسی اس 10 و نوت 9 به‌روزرسانی آوریل دریافت می‌کنند، حالت شب برای S10 گنجانده شده است ارسال شده در 19 آوریل 2019 توسط کریس پاور بانک

این دستگاه های سامسونگ پچ امنیتی آوریل را دریافت خواهند کرد که در 6 آوریل 2021 توسط Max ارسال شده است


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.ماه آوریل کم کم به پایان می رسد و زمان به گونه ای جادویی می گذرد. بنابراین وقت آن رسیده است که سامسونگ به گلکسی اس 10 و سایر گوشی های هوشمند دیگر پچ امنیتی آوریل را ارائه کند.

پس از اینکه سامسونگ قبلاً به‌روزرسانی امنیتی ماه آوریل را به گلکسی نوت 8 داده است، اکنون نوبت به گلکسی نوت 9 و گلکسی اس 10 رسیده است. به روز رسانی Note9 دارای شماره ساخت N960FXXS2CSD2 و به روز رسانی برای S10 دارای شماره ساخت G97xFXXU1ASD5 است.

به روز رسانی گلکسی نوت 9 بسیار سریع است. زیرا در اینجا تغییرات تنها به امنیت بهبود یافته دستگاه اشاره می کند. با گلکسی اس 10 می توانید کمی بیشتر از تغییرات لاگ بخوانید. سامسونگ با به‌روزرسانی تقریباً 205 مگابایتی، پایداری WLAN و دوربین را بهبود بخشید و وصله امنیتی آوریل را اضافه کرد.

در غیر این صورت، به روز رسانی در ابتدا غیرقابل تماشا به نظر می رسد. با این حال، اگر دوربین را باز کنید و به حالت های مختلف نگاه کنید، اکنون یک حالت شب اختصاصی برای دوربین پیدا خواهید کرد. بنابراین دیگر لازم نیست به بهینه سازی صحنه تکیه کنید، بلکه یک حالت اضافی برای آن دارید. به جز حالت شب برای دوربین، در ابتدا هیچ تغییر دیگری مشاهده نکردم.

Samsung Galaxy S10: آپدیت Day-Zero برای دوربین، اثر انگشت و دکمه Bixby تحویل داده شد ارسال شده در 27 فوریه 2019 توسط لارس پاور بانک
ادامه مطلب

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب