09917183929

گلکسی اس 10: سامسونگ قول می دهد اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک خود را بهبود ببخشد ارسال شده در 22 مارس 2019 توسط کریس پاور بانک

کوالکام اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک جدید و بزرگ‌تری را معرفی می‌کند - در گلکسی اس 11 استفاده می‌شود؟  ارسال شده در 5 دسامبر 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.همانطور که مشخص است، سامسونگ با گلکسی اس 10 با اسکنر اثر انگشت درون صفحه‌ای، رویکرد متفاوتی نسبت به رقبای خود مانند هواوی و وان پلاس در قبال فناوری دارد. اگر رقابت از یک سنسور نوری در زیر نمایشگر استفاده کند، سامسونگ از فناوری متفاوتی استفاده می کند که هنوز فراگیر نشده است.

زیرا سامسونگ به فناوری اولتراسونیک متکی است که انگشتان دست را با کمک سونوگرافی اسکن می کند و سپس قفل گوشی هوشمند را باز می کند. متأسفانه، اسکنر (هنوز) هر از گاهی به درستی کار نمی کند.

سخنگوی سامسونگ نیز این موضوع را به کره هرالد اعتراف کرد، اما در مقابل وعده به روز رسانی های آینده را داد که اسکنر اثر انگشت را بهبود می بخشد. در واقع، اسکنر درون صفحه‌ای مشکلاتی با خشکی انگشتان و زخم‌های انگشت دارد. این دقیقاً مطابق با نظر بسیاری از کاربرانی است که آن را در آن می بینند انجمن آلمان در سامسونگ هستند.

با این حال، باید منصف باشید و اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک را تحسین کنید. اگر شرایط بهینه باشد و اثر انگشت به درستی ثبت شود، قفل گوشی هوشمند بسیار سریع و با امنیت خاصی باز می شود. شاید سامسونگ در حال حاضر بهبود دیگری را برای اسکنر اثر انگشت با به‌روزرسانی امنیتی ماه مارس ارائه کند. با توجه به تغییرات، اثر انگشت قبلاً در اولین به‌روزرسانی قبل از عرضه به بازار بهبود یافته بود.

گلکسی S20 امروز در فروشگاه ها موجود است. ارسال شده در 13 مارس 2020 توسط Max پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق: اندروید پیت
منبع: کره هرالد

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب