09917183929

گلکسی اس 10: به‌روزرسانی جدید اسکنر اثر انگشت ارسال شده در 15 آوریل 2019 توسط کریس پاور بانک

گلکسی اس 10: به‌روزرسانی جدید اسکنر اثر انگشت ارسال شده در 15 آوریل 2019 توسط کریس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.وقتی سامسونگ گلکسی اس 10 را معرفی کرد، تشویق های زیادی به راه افتاد. عمدتاً به دلیل اسکنر اثر انگشت است که به فناوری نوری متکی نیست اما رویکرد جدیدتری دارد.

این به این دلیل است که در اینجا از فناوری اولتراسونیک استفاده می شود. گفته می شود که این تکنیک از روش نوری ایمن تر است. باز کردن سریعتر قفل نیز قول داده شد. اما اگر گوشی هوشمند را در دست داشتید، به سرعت ناامیدی از راه رسید.

باز کردن قفل تلفن هوشمند اغلب با انگشتان خشک انجام نمی شود. اسکنر اثر انگشت به سادگی قادر به تشخیص انگشت و رها کردن گوشی هوشمند نبود. مدت زیادی نگذشته بود که سامسونگ وعده بهبود در اسکنر اثر انگشت را داد. از آنجایی که وصله امنیتی ماه مارس مدتی زمان داده شد، بسیاری امیدوار بودند که یک پیشرفت در اینجا گنجانده شود. اما کیک پفکی

اما اکنون این تعمیر ظاهراً با همکاری کوالکام تکمیل شده و توزیع آن آغاز شده است. متأسفانه، به‌روزرسانی به‌صورت دستی فعال نمی‌شود، به‌طور خودکار یک به یک بین کاربران توزیع می‌شود.

به گفته همکاران sammobile.com، گفته می شود که این به روز رسانی قبلاً به اولین تلفن های هوشمند در آلمان، لهستان، هلند و بریتانیا رسیده است. بنابراین به نظر می رسد تنها چند روز باقی مانده است تا به روز رسانی به توده ها برسد.

Galaxy Z Fold4 می تواند دوربین تله فوتو سری Galaxy S22 را دریافت کند. ارسال شده در 10 آوریل 2022 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

از طریق: sammobile.com
منبع: Reddit

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب