09917183929

گلکسی اس 10: بیکسبی را می توان متفاوت ثابت کرد – باید برای گوشی های هوشمند قدیمی تر نیز عرضه شود ارسال شده در 22 فوریه 2019 توسط لارس پاور بانک

گلکسی اس 10: بیکسبی را می توان متفاوت ثابت کرد – باید برای گوشی های هوشمند قدیمی تر نیز عرضه شود ارسال شده در 22 فوریه 2019 توسط لارس


پاوربانک مرجع تمام پاوربانک ایران
آخرین اخبار کمپانی سامسونگ را از ما بخواید.Bixby اکنون آلمانی صحبت می کند، بنابراین پس از دو سال سامسونگ توانسته است آنچه را که برای شروع کار لازم است انجام دهد. با این حال، پس از دو سال انتقاد، نظر این است که دکمه اختصاصی Bixby نسبتا آزاردهنده است.

در سامسونگ گلکسی اس 10، این دکمه در واقع می تواند به روش دیگری اختصاص داده شود. در واقع، از آنجایی که نمونه های مختلف در رویدادهای مطبوعاتی چنین بود، دستگاه های آزمایشی که در حال حاضر در تحریریه ها هستند (هنوز) این عملکرد را ارائه نمی دهند.

من هنوز به دستگاه آزمایشی خود نرسیده ام (زنگ را به صدا درآورید، مرد UPS!)، اما همکار کاشی به تازگی متوجه آن در Galaxy S10 خود شده است.

سامسونگ احتمالا اکنون تایید کرده است که این ویژگی نه تنها برای گلکسی اس 10 ارائه شده است، بلکه باید به گلکسی اس 8 و اس 9 نیز تعمیم یابد. بنابراین به زبان ساده، در اینجا به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری ارائه می‌شود که برای رهایی کاربران از اجبار دکمه Bixby در نظر گرفته شده است.

اکنون، می‌توانید دکمه را برای راه‌اندازی Bixby با یک یا دو بار فشار دادن، سفارشی کنید و گزینه دیگر را برای راه‌اندازی برنامه مورد علاقه یا دستور Quick نقشه برداری کنید. این فقط یک راه راحت دیگر برای ساختن Bixby به خودتان است.

سامسونگ به دکمه Bixby

از این نظر، دکمه Bixby در دستگاه‌های آزمایشی نیز باید به زودی یک دکمه سفارشی از طریق به‌روزرسانی و امیدواریم تا زمان عرضه گلکسی S10 در بازار در 8 مارس 2019، به زودی تبدیل شود.

Galaxy Fold: اولین تعمیر صفحه نمایش تنها با 150 دلار ارسال شده در 26 سپتامبر 2019 توسط کریس پاور بانک
ادامه مطلب

سامسونگ از طریق فراموش کردنمنبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب